Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit gondoltok a Kozima névről?

Mit gondoltok a Kozima névről?

Figyelt kérdés
Van egy LÁNY barátnőm akinek az a neve és azt mondta nagyon nem tetszik neki. Szerintem nem épp ez a "legmodernebb" név de nagyjából nincs vele semmi baj. Csak hogy mások néha... tényleg ritkán szokták ezzel piszkálni. Mármint a nevével. Én nagyon megsajnáltam őt és mindíg meg is védem ilyen esetekben. De nektek mi a véleményetek a Kozima névről egy lánynak? Köszi előre a választ.

#név #Kozima
2013. máj. 1. 11:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem is hallottam róla, de semmi különös nincs benne. Szeretek én is másokat csesztetni de ebbe a névbe még én se kötnék bele mert semmi kirívó nincs benne azon kívül hogy ritka.
2013. máj. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Még nem hallottam, de nagyon véleményem sincs:)
2013. máj. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Így, K-val és Z-vel kicsit furcsának tűnik. Az eredeti név Cosima. Liszt Ferenc egyik lányát hívták így, aki később Richard Wagner felesége lett, miután elvált a karmester Hans von Bülow-tól.


Nekem tetszi a név, akinek meg nem tetszik, az seperjen - szerintem - a saját portája előtt. Nem kell az ilyen gyerekes viselkedést komolyan venni!

2013. máj. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, szerintem nagyon szép név, viszont K-val és Z-vel írva elég hülyén néz ki.
2013. máj. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Gyémántlány ***** válasza:
Szerintem elég csúnya,és semmitmondó. Én biztosan megváltoztatnám... Annyi szép név van!
2013. dec. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nem tetszik..olyan mint az odakozmál
2013. dec. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
na tessék pont az ilyen undorító idióta emberek miatt fél a neve miatt.. gratulálok
2013. dec. 22. 21:03
 8/10 Gyémántlány ***** válasza:

Imádom, hogy benne van a kérdésbe a "mit gondoltok" szókapcsolat, aztán, ha elmondom, mit gondolok, undorító embernek neveznek, mert a véleményem nem az, amit hallani akarnak.

Azt kérdezted, mit gondolunk a névről, mi meg elmondtuk. Nekünk nem tetszik. Ettől még valaki tarthatja szépnek, és különlegesnek.

Viszont az nem jogos, hogy a véleményünkért UNDORÍTÓ embernek neveztél minket, vagy minek, és úgy érzed, igazad van. Hát nincs! És bár nem nagyon fogom mellre szívni egy GYK-s noname ismeretlen véleményét, azért ez mégsem volt szép. Fogadd el, mit gondolnak mások, ha erre képtelen vagy, akkor meg ne kérdezz olyanokat, amikre esetleg olyan választ kapsz, ami nem tetszik.

2013. dec. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A te válaszoddal nem volt probléma, hanem az utána érkező rendkívül okos és értelmes emberrel. Odakozmál ò hogyne... Valòban nem a gusztustalan a megfelelő szò, ám az undorítò, leginkább az idióta. Nem az a baj hogy nem tetszik neki hanem hogy azt a nagyon poénok odakozmál megjegyzést feltétlenül oda kellett aggatni... Csak mert szerintem nem lett volna muszáj. Ennyi.
2013. dec. 26. 22:15
 10/10 anonim válasza:
Épp ma gondoltam arra, hogy milyen szép név, és jól is lehet becézni: Kozi. Szóval, nekem tetszik.
2023. szept. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!