Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért ilyen a világ? Ti mit...

Miért ilyen a világ? Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Annyira rossz...Nem tetszik.:D Lehet hülyén fogalmaztam de zavar,hogy az emberek többsége egy kib*szottul köcsög ..Miért nem lehet mindenki megértő.Vagyis mielőtt megszólalna talán gondolkodna is.Vagy ez olyan nehéz.Mikor változik már meg minden???Pedig ha mindenki akarná változhatna.Csak nekem tűnik ilyennek? Ti mit gondoltok róla?

2013. márc. 23. 20:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
a számból vetted ki a szavakat
2013. márc. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
a világ és ami mögötte van: Frey dosszié :D
2013. márc. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Lehet köcsögök nélkül unalmas lenne a világ vagy esetleg jobb nem tudhatom. Az emberek szerintem egyébként azért ilyenek meg hajszolnak különböző anyagi javakat, amelyek birtokában többnek, jobbnak érzik magukat. Amíg nem tudják, mert nem képesek elérni...köcsögök. Bízom benne, hogy majd és lehetőleg időben mindenki rájön, hogy a birtoklási vágynál és a megfelelési kényszernél az önmagunk megtalálása, megismerése és elfogadása a legfontosabb. Én 30 évesen úgy érzem jó úton járok és ezért hálás vagyok és tudom, hogy szerencsés!!!
2013. márc. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
:DDD
2013. márc. 23. 21:19
 5/11 anonim ***** válasza:
Az vicces volt, mikor Gálvölgyiék parodizálták a Frey dossziét, és mentek felfedezni a buszmegállót :D
2013. márc. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Engem az zavar a legjobban mikor valaki többnek nézni magát a másiknál..meg ha több pénze van és ezt hozza fel valakivel szemben!! Annyira..Szánalmas az ilyen -.- :D
2013. márc. 23. 21:23
 7/11 A kérdező kommentje:
A gálvölgyiset én is láttam xDD
2013. márc. 23. 21:26
 8/11 anonim ***** válasza:
azon nagyon nevettem :D
2013. márc. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Na de térjetek vissza a témára :D
2013. márc. 23. 22:04
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem van egy Frei "Dosszié" Tamás nevű ismerősöm... xD

Ku.rvára vicces név! :D Szerencsétlen! :D


nem mindenki ilyen, csak nehéz megtalálni a jó embereket... látod, én is egy tahó vagyok a dossziézgatással... :/

2013. márc. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!