Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Utálok mosogatni, de általában...

Utálok mosogatni, de általában megcsinálom, de csak azért hogy ez másokat ne zavarjon, igénytelen vagyok? F25

Figyelt kérdés
2013. máj. 2. 13:33
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Sok mindent utálunk, mégis megcsináljuk. Nem szeretni kell hanem elvégezni.
2013. máj. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
én nem érzem rosszul magam, ha tele van mosatlan tányérokkal a csap, vagy ha a konyha asztalon marad pár dolog. ha épp egyedül vagyok semmi féle kényszert nem érzek hogy ott rendnek kéne lennie. viszont ha jön valaki eltakarítom általában, mert tudom, hogy legtöbb embert zavar a rendetlenség.
2013. máj. 2. 13:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Én csak akkor mosogatok ha elfogy a tiszta tányér.
2013. máj. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Tojasleves ***** válasza:

nem igénytelenség, míg nem bűzlik tőle a lakás.

Egyszerűen lustaság. De jól van az úgy.

2013. máj. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem nincs semmiféle aberrációm a mosogatással kapcsolatban. Simán elmosogatok akár egyetlen tányért is, akár egy egész tornyot is, méghozzá tökéletesen.


És férfi vagyok.


Jó tudom, most lebuktam, mert a kettő kizárja egymást. :D

2013. máj. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Nem gondolom, hogy igénytelen lennél. :) Ráadásul férfi vagy, nem rátok lett tervezve ez munka.

Mellesleg szerintem senki nem szeret mosogatni, az egyik legrosszabb házimunka a világon. Ha ez megnyugtat :D

2013. máj. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vegyél mosogatógépet, ő majd elvégzi a piszkos munkát helyetted.
2013. máj. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én is nagyon utálok mosogatni, az egyik legutálatosabb dolog, az összes ház munka közt. Vegyél mosogató gépet, anyám is vett, egyszer nekem is lesz ;)
2013. máj. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!