Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az a lány, aki tornacipőben,...

Az a lány, aki tornacipőben, farmerban és pólóban jár szórakozni, az 'igénytelen'?!

Figyelt kérdés

17 éves vagyok.. Így is tetszem a srácoknak, pasizással még soha nem volt baj. Egy ismerősöm szerint ez nagyon nagy igénytelenség, de barátnőm úgy gondolja, hogy csak féltékeny, mert hozzám többen jönnek oda táncolni. :DDDDD (tiszta ovi, amúgy.)

Csak a véleményetekre vagyok kíváncsi, továbbra sem fogok tűsarkúban és miniruhában topogni egy progresszív bulin.. :/


2011. jan. 17. 18:26
 1/8 anonim válasza:

Én mindig farmerban, pólóban, és sportcipőben járok bulizni (kivéve ha olyan helyre megyünk, ahova már nem illik így felöltözni :) ). Nem tudok órákat állni magassarkúban, nem is érzem benne mindig jól magam, ráadásul miután leszakadt a lábam, haza is kell valahogy jutni. Barátnőim a magassarkúkban rendszeresen panaszkodnak, hogy csúszik a padló. És magas is vagyok, optikailag sincs szükségem rá.

Nem pasizni járok, táncolni, szórakozni, kiélni magam. Így is akad mindig egy-két-három srác, aki megpróbálja... De jóval kevesebb, mintha a miniszoknyám a köldökömig lenne felsliccelve.

Én így érzem jól magam. Nem tartom magam igénytelenek. Sem azokat a barátaimat, akik hasonlóan gondolkodnak, és így mennek el este valamerre.

20/N

2011. jan. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
tudod mi az igénytelenség? A kupleráj otthun, a nemfürdés. Ez nem az. ezt szereted. Pont.
2011. jan. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én meg szakadt farmerben és koszos pólóban megyek szórakozni, aztán jól szétpogózom az agyam hogy mégszebb legyek. ezt már lehet annak nevezni. de te egyáltalán nem vagy az.

Aki már ezen filózik nagyon jó dolga lehet az életben, ezt gondolom. sznobok

2011. jan. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 haggyámán ***** válasza:

Ha valakit meglátnék teszem azt egy pogó közben magassarkúban, odamennék hozzá, és körbenevetném. :)

Az igénytelenség tényleg az, hogy 3 hónapig nem fürdesz, nem mosol fogat, stb..

2011. jan. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az összes pics így mászkál:)

De gondolom Te nem az vagy, így semmi esetre sem igénytelenség.

2011. jan. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hát köszi.. de az összes p*csa így mászkál?! :O na ez sok.. azok a lányok, akik magassarkúban, latex leggingben és flitteres topban nyomják, na azok a p*csák. lerí róluk, hogy azért jöttek, hogy valami kigyúrt szolis narkós jól lesz*passa őket a parkolóban..
2011. jan. 27. 19:18
 7/8 anonim ***** válasza:

Héé, ne kapd fel a vizet:)

De ha megnézed a tipikus picseket, akkor mind: tornacipő, csőgatya, póló mit tudom én...

2011. jan. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem kaptam fel, csak lehet, hogy úgy hangzott. :D mindegy. igazad van, tényleg vannak ilyenek.
2011. jan. 27. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!