Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti hogyan küzdötök meg a...

Ti hogyan küzdötök meg a magánnyal? Mit csináltok?

Figyelt kérdés
Egész életemben emberek mellett éltem. Család, aztán barátokkal albérletben, később barátnővel, most viszont úgy hozta a sors, hogy egyedül kell lennem az időm nagy részében. Ti akik egyedül vagytok, mit csináltok, hogy teljen az idő? Mert jelenleg ha hazaérek kb. ki tudnék ugrani az ablakon annyira rossz.

2013. máj. 2. 21:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

tanulj valamit. ha tudsz angolul, akkor:

www.coursera.org/


ha meg nem, akkor tanulj angolul.


vagy tanulj valami zene csinálást. vagy egy új sportot, amit nem tudsz. stb.

2013. máj. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Próbálom lefoglalni magam, olvasok; gépezek - habár ettől még magányosabb leszek.
2013. máj. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
film, tv, gép... edzés, sport, hobbi... tanulás
2013. máj. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Macska, PlayStation, bringa, prostik...
2013. máj. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én meg egész életemben egyedül voltam és arra vágytam hogy legyen mellettem valaki kinek önszántából is eszébe jut a születésnapom. Nem adatott meg. Így megszerettem a magányt.
2013. máj. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ismerkedni kéne. furcsa megoldás nem? :)
2013. máj. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Most pl. maszti weekend-et tartok, jövőhéten prosti lesz. Találd fel magad.
2013. máj. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Pakolászok a lakásban, átrendezgetem a cuccaimat, bélyegjeimet, képeslapjaimat, fényképeimet rakosgatom, macskámat b.szogatom meg egyéb pótcselekvések. Sorozatokat, filmeket nézek, olvasok, romantikus gyertyafényes fürdőt rendezek magamnak a kádban, kimegyek a városba sétálni hátha egyszer eszembe jut valami jó módszer hogy lehet egy kis városban az utcáról barátokat szerezni...
2013. máj. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

olvasok, Honfoglalózok, ezt az oldalt nézegetem (rengeteg témakörből órákig el lehet susmutolni itt), hírportálokat nézegetek, zenét hallgatok

Sajnos nekem nincs tévém, de neked biztos van, böngészd az éjszakai filmeket, azoknak van mondanivalója

Ismét sajnos olyan helyen élek, ahol tragikus az időjárás, de otthon sokat lehet mostanság a szabadban tölteni, menj el biciklizni, vagy csak könnyedén kocogni- nem kell túlzásba vinni, néha sétálhatsz, akár le is ülhetsz


sőt én még beszoktam menni élelmiszerboltokba, hipermarketekbe, ott is akár 1 óráig is el lehet lézengeni, olvasgatod a képeslapokat, könyveket, újságokat, aztán megleped magad valamilyen péksüteménnyel :)



vagy írj nekem, ha végtelenül unatkozol és tegyük együtt :D



20f

2013. máj. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

vannak helyzetek, amikor érdemes megállni és időt szánni arra, hogy kérdéseket tegyél fel magadnak és azokra válaszolj is..

egyszerűen tedd fel magadnak a kérdést....Mikor éreztem magam jól utoljára?

(valóban gondolj vissza rá, mi volt az az élnény, amiben TE "lubickoltá"l!! ) Na? mit csináltál akkor? akkor azt kell csinálni! teremteni :)

2013. máj. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!