Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért néznek bolondnak az...

Miért néznek bolondnak az emberek? Miért hiszik azt hogy egy fogyatékos vagyok? Csak velem van így?

Figyelt kérdés
Én egy 16 - éves visszahúzódó csendes fiú vagyok és hát lassan 10 - éve lakok ebben a kisvárosban Oroszlányban. Nagyon barátaim sincsennek barátnőm meg egyáltalán nem is volt még. A legnagyobb bajom hogy az emberek lenéznek az egész város azthiszi hogy bolond vagyok mert kisegítő Iskolába járok amiről egyáltalán nemtehetek. A másik bajom meg az hogy kiállóak a füleim és mivel hogy drága a fülplasztika így hát minden nap ha iskolába megyek vagy éppen le akkor egy kapucnis felsőbe megyek le és a füleimet így takaeom.:/ ezért is hülyének néznek sokszor szokták kérdezni hogy nem-e fázok. Néha már azon vagyok hogy öngyilkos leszek nembírom elviselni hogy akár hova megyek és vagy a füleimmel jónnek hogy milyen nagy vagy csak aztmondják hogy bolond vagyok. Nem akar senkisem barátkozni velem mindenki kerül. Egyszerűen senkisem ért meg mert más vagyok :(

2013. máj. 4. 14:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Aki hülyének néz azzal nem is kell barátkozni.

A szétálló fül nagyon gyakori. Az én fiamnak is szét áll a füle mégsem nézik hülyének.

Nagyon sok kisegítő iskolás gyereket ismerek. Mind normális felnőtt lett.

A tanulási nehézség vagy nem jelenti azt ,hogy hülye. A kisegítő iskola pont az olyan gyerekeknek találták ki akiknek nehéz a beilleszkedés..stb.

2013. máj. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2013. máj. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Nem kell hallgatni ezekre az emberekre a lényeg az, hogy te jól érezd magad. Amíg kényelmetlenül érzed magad, az rajtad is látszani fog. Nem figyelj rájuk, az pedig hogy kisegítőiskolába jársz nem hátrány. 15L
2013. máj. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Aki lenéz, az leginkább örül neki, hogy ő nem ilyen, mint te.Ezek azok az emberek, akik saját nyomorúságukat kompenzálják azzal, hogy olyan dolgokkal foglalkoznak, amihez semmi közük nincs.


Én mióta felnőttem, azóta nem nézek le valakit csak azért, amilyen a külseje.


Kitartás, 16 éves vagy, egyszer fent - egyszer lent, Isten biztosan tartogat neked valamit, és onnantól sokkal jobb lesz az életed!

2013. máj. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Miért is jársz Te tulajdonképp kisegítőbe? Normálisan gépelsz, nincs diszgráfiád az írásképed alapján, a központozást is elfogadhatóan használod. Némi hiperaktivitás érződik az írásodon, de lehet, hogy csak kapkodtál. Vagyis csak azért jársz oda, mert oda küldtek. Semmi komoly bajt nem látok az alapján, mait elmondtál itt magadról.


Az emberek bolondok, ha azt hiszik, a Te "bolondságod" fertőző. Azért nem barátkoznak Veled. Hidd el, nem jártál Te olyan rosszul evvel.


Ha nekem lenne nagy fülem, tutibiztos valami erre az adottságra figyelmet felhívó becenevet adnék magamnak, azt használnám. A többiek tudnák legalább, hogy én egy vicces fickó vagyok nagy fülekkel. De ha én csinálok magamból viccet, akkor ők nem fognak belőlem, igaz?


A fülplasztika helyett a tűzőgépet javaslom :DDD Á, csak hülyéskedek. Növessz hosszú hajat, az divatos.


Megjegyzem, az indiaiak szerint a nagy fül filozófikus-spirituális személyiséget jelez.


Ne foglalkozz túl sokat a többiekkel.


Üdv R.

2013. máj. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A Helyesírási hibáimért elnézést kérek Telefonról írtam mindent. És köszönöm mindenkinek a bíztató pozitív válaszokat! :)
2013. máj. 7. 12:29
 7/10 anonim ***** válasza:
Azért néznek hüének,mert más vagy,de ez nem egyenlő a bolondsággal!Inkább ők a hüék!Amúgy én is,még jó időbe is kapucniba jártam,mert elég hamar kocolódik a hajam,fodrászra meg nem mindig van pénzem!Rám is néztek,hé,mi ez,manó?Egyébként van,aki tök aranyos elálló fülekkel,ez lehet,a sexepiled!Ne takargatsd!És melegbe ne viselj kapucnit,mert megizzadsz,megfázik a fejed,stb. és szerintem gázabb,ha kopaszodik az ember,a saját hibájából!Öngyilkos?Te jó ég,16éves vagy,hova akarod gyilkolni magad?Ezek a legkritikusabb évek,(tinikor)ennél már csak jobb lesz
2013. jún. 25. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hozzátenném,hogy nem minden nap rohangáltam kapucniban,csak néha,mikor olyan szénakazal volt a fejemen,hogy még a madarak is vígan belefészkeltek volna
2013. jún. 25. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egy jó tanács!

Költözz el onnan,amint lehet.

Válassz olyan egyetemet,fősulit,ami messze van onnan.

Sajnos az emberek nem változnak meg.

Minél kisebb egy helyiség,annál butábbak,kirekesztőbbek lakják.Ha egyszer valamit pletykálnak rólad,azt már nem mosod,le,még ha nem is igaz.....

A buta,egyszerű emberek soha sem fogják elfogadni a másságot,bármiről is legyen szó,ez a különleges emberek átka,hogy hülyékkel vannak körülvéve.

Remélem sikerül majd egy nagy városba költöznöd,ahol jobban érzed majd magad...

2013. aug. 24. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Abba "rugnak" bele aki engedi.

Tanuld meg magad megvédeni a külső támadásoktól.

Önismeret, önfejleszétés.

Értékes ember vagy, hidd el nekem:)

Külső meg ne foglalkoztasson . Kiálló fül?

Tudod hog mi mindent mondanak még az emberek egymásra? Mindent, csak nem veszik komolyan, mert akkor beleőrölnének. Kérd ki magadnak legyél határozott, szóljál vissza. Te is hatással vagy az emberekre, fedezt fel.

Ameddig nem így teszel, lehetsz bárhól, úgyanígy fognak veled bánni, mert az embert próbára teszik, hol van a tűrőhatára. Ha kinézetre való beszólás bánt, akkor ezten a szinten ők is megmaradnak. Ha nem bántana, akkor ők is továbblépnének.

2013. aug. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!