Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért néz mindenki rokkantnak?

Miért néz mindenki rokkantnak?

Figyelt kérdés

Fűzőm van. Mielőtt bárki elkezdené, hogy: "de a fűző az szexi..." NEM arra a fűzőre gondolok, hanem az egészségügyi gerincfűzőre, amit gerincferdülés ellen kell hordani. Ezt csak azért tartottam fontosnak letisztázni, mert láttam már olyan kérdést, ahol a sok tudatlan paraszt veszekedett a hülyeségen, hogy a fűző az nem ez hanem az, ami olyan "nagyon-nagyon szexi..."


Na, térjünk a tárgyra. Pár hónapja van fűzőm, nem szégyellem, igaz nem is mutogatom, olyan ruhákat veszek fel hozzá (pontosabban fölé), amelyek eltakarják, divatosak, lazák. Nem panaszkodok, nem is mesélek róla igazából senkinek, jó, ha rajzolok rá valamit, azt megmutatom, de ritkán. Viszont úgy vettem észre, a környezetem emiatt lenéz és rokkantnak ítél. Főként az ilyen velem egykorú lánytársaim, idétlenül pöckölnek és olyan kérdéseket tesznek fel, mintha legalábbis én a Mónika Showból szöktem volna és születésemkor kipisáltam volna az agyamat. Teljesen hülyének és ROKKANTNAK néznek, mindösszesen annyi a bűnöm, hogy ruha alatt viselek egy műanyag cuccot, ami mellesleg szinte semmiben nem akadályoz.

Próbáljam megértetni velük, hogy nem változtam rézf*szú bagollyá a korzettem miatt, vagy csak szimplán küldjem el őket a búspitsába?



2012. nov. 16. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Volt barátnőm, ugyanilyennel. Őt egyáltalán nem zavarta. Gondolom, mint az életben szinte minden, csak hozzáállás kérdése.

Ne foglalkozz annyit azzal, hogy mások miket gondolnak.

2012. nov. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1, fűzőt kell hordanod, tehát nem olyan vagy, mint a többiek. Ezt el kell fogadnod.

2, Éld az életed és ne foglalkozz mások véleményével.

2012. nov. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!