Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért félek ennyire attól,...

Miért félek ennyire attól, hogy anyukámék meghalnak?

Figyelt kérdés

Engem mindig anyukám nevelt és a mamám és szörnyen félek, hogy valamelyikőjüket elveszítem. Anyukám 41 éves, a mamám 65 és mindketten jól vannak, de anyukám mostanában elég sokszor van rosszul, fáj a szíve. Ha egyiküket is elveszíteném, én biztos öngyilkos lennék utána. Nem kéne erre gondolnom, mert mindenki elmegy egyszer, de sokat veszekedtünk az elmúlt időkben, durva dolgokat vágtunk egymás fejéhez. De ha épp ésszel belegondolok, meghalnék, ha ők nem lennének nekem. Gyakran álmodtam, hogy anyukám meghal. Mindig elkezdek sírni, ha eszembe jut, hogy egyszer el fognak menni. Annyira félek. Ők tartják bennem a lelket, hozzájuk fordulhatok bármikor. Az anyagi helyzetünk most nem olyan jó és ezért sok a veszekedés, mert anyukám nem talál állást, az apukám meg semmit sem segít. Nekem csak ők vannak..Nem kéne erre gondolnom? Nagyon féltem őket.

15 éves lány


2009. szept. 29. 00:23
 1/2 anonim ***** válasza:
53%

Én is voltam ilyen időszakban.Most attól félek,hogy apukámat vesztem el.Szívbeteg de az orvosok hely hiány miatt nem gyógyitják.:@

De megpróbálom magam lekötni és akkor elfelejtem.Most erősnek kell lennünk mert attól ők is erősödnek.Ne félj.Ne mutasd,hogy félsz.foglald le magad.gondolj valamire amiről tudod hogy feldob.barátnővel való beszélgetés közbeni vicces beszólások.Néha nekem is a könnyem csordul ki,ha apura nézek,de arra gondolok h erősnek kell lenni és nem szabad félni.Mert attól Ők gyógyúlnak ha látják hogy erősek vagyunk.Ne félj.Maradj vidám.Hidd el minden rendben lesz.Ha bármi van nekem nyugodtan írj privit és beszélgetünk:)


Fel a fejjel!!!


16/L

2009. szept. 29. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
51%
Próbálj ne rossz dolgokra gondolni, mert én már jártam úgy, hogy bevonzom a rosszat, ha mindig az jár a fejemben. Szeressétek egymást, legyetek türelmesek és örüljetek egymásnak!És az ember hamar felnő, ha az élet ezt várja tőle.De az még soká lesz, hogy te légy az istápoló. Csak tanulj, hogy esélyed legyen egy normális életre!!
2009. szept. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!