Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » SOS! Éreztétek már úgy, hogy...

SOS! Éreztétek már úgy, hogy nem tudtátok miért születtetek a Földre? Na és hogy jöttetek rá mivel foglalkoznátok?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom mihez kezdjek magammal. Nincs ötletem mi tenne boldoggá. Tudtok segíteni?

2013. máj. 6. 09:02
 1/7 anonim ***** válasza:
A '88 a szül. éved? Csak a segítség jellege, mikéntje miatt kérdezem.
2013. máj. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Mindig ezt érzem :Đ Még sehogy, ezért itthon dekkolok :SS
2013. máj. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen, a 88'.

Eddig csak vegetáltam, de mostanság érzem úgy, hogy élni szeretnék, szabadabb lenni, én irányítani az életem, azzal foglalkozni amit szeretnék, nem függeni senkitől... De hogy is irányíthatnám, ha azt se tudom mit csináljak?!

2013. máj. 6. 13:55
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, éreztem, sokszor megfordul a fejemben, mivel elég siralmas az életem. Próbálok a hobbimnak élni, és remélem, egyszer ez lesz az állásom is. :)
2013. máj. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

#4 Egyetértek. Egy jó hobby ki tud hozni az érzelmi hullámvölgyből. Általa új barátokat szerezhetsz.

Nem tudsz semmi olyat, amihez nem kell nógatni? Magadtól is szívesen csinálod? Na ez irányba kell tovább lépni. Ez lehetne a hobbyd.

Én RC repülő modellezek. Sokat segített kijönni a "gödörből" válásunk után.


56/F

2013. máj. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szex
2013. máj. 7. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Keress fel egy munkaerő-piaci szolgáltatásokkal foglalkozó szervezetet.

Nem tudom hol élsz, de egy pl.

[link]

2013. máj. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!