Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Érzitek-e, hogy talán rossz...

Érzitek-e, hogy talán rossz helyre születtetek?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok,hogy rosz országbaés rossz körülmények közé születtem!

Inkább arra gondolok,hogy talán rossz bolygóra!

Itt semmit sem tudok alkotn,ami igazán hasznos,annélkül,hogy minden lépésemet ne akadályozzák.

az emberek inkább a saját maguknak ártó dolgokat tennék.

Nem vallásról beszélek.

De nem látom értelmét ezen a világon semminek!:se kormányoknak,se törvényeknek,se intézményeknek.Inkább gátolják az emberi jólétet.

Minden mindenre kihat ugyhogy kénytelen vagyok itt tehetetlnül türni ezt a hülyeséget.

Máshol szeretnék élni,ahol az emberek SZABADOK!


2011. márc. 27. 16:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%

Nekem nincs ilyen érzésem. A szabadság szerintem fejben dől el. Nincs nagyszerűbb, mint a gondolat szabadsága.

Direkt kerülöm a befolyásoló impulzusokat, mindent kritikus szemmel nézek. Ezért sokak számára furcsák a nézeteim, viszont nem nagyon hangoztatom őket. Kit érdekel, mit csinálnak mások, mit csinálok én magam, amíg a gondolataim szabadok???

2011. márc. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

16:41


Értem amit mondasz,de a közösség(emberiség),amiben élünk kihat ránk.Nem tehetsz meg bármit még a legjobb szándékaid szerint sem.

2011. márc. 27. 17:02
 3/14 anonim ***** válasza:
Van egy könyv melynek a lényege hogy a világ tudatunkon belül fokozatosan jelenjen meg,és ne úgy ahogy látod körülötted,azért ez elgondolkodtató!
2011. márc. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

De, azt mondják mindenhol, hogy add önmagad... de akkor miért nem találsz senkit? Mert már túl sokat adsz magadból? De hiszen ez vagy te... akkor meg?

Érthetetlen, és érthető is egyben. Hazudnak, hogy add önmagad, közben meg azt várják el, hogy zárd mélyre az éned, és élj hazugságban... de mire jó ez? Így hogy lehet élni? S ki az akkor, aki igazat mond?

2011. márc. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Szerintem nincs olyan világ, ahol bármit megtehetsz. Vannak külső tényezők, amik mindenhol adottak.

Az "add önmagad" kérdésről meg az a véleményem, hogy egy nagy baromság, a legtöbb helyen nem működik.

Bár hozzá kell tennem, hogy nekem a munkaköröm speciel pont úgy lett, hogy önmagam adtam, jelentkeztem ügyfélszolgálatosnak, de megmondtam, hogy a kommunikációs képességem úgy sz*r, ahogy van. Persze oda nem vettek fel, viszont más munkakörre, háttérmunkára igen. Itt a tudásomra és a képességeimre alapoznak. Más kérdés, hogy ez sokaknak nem jön össze sajnos.

2011. márc. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nem érzem magam már az emberiség részének néha.

Ne értsétek félre,de ha szivböl,szeretetböl szeretnéd a legjobbat kihozni azt itt nem lehet.

Biztos vagyok benne,hogy vannak más világok(bolygók)ahol jobb a helyzet.Ott szeretnék lenni.

Itt kár a jót,a hasznosat tenni,mert arra itt"nincs szükség!

Itt minden megrendezett!

2011. márc. 27. 17:11
 7/14 A kérdező kommentje:
Igazából emiatt nem találom a helyem sehol a világon!Nem érzem ezen a bolygón otton magam!
2011. márc. 27. 17:12
 8/14 anonim ***** válasza:

ma 17:09

Az "add önmagad" kérdésről meg az a véleményem, hogy egy nagy baromság, a legtöbb helyen nem működik.


AZOKAT GYÖZD MEG AKIK EZT HIRESZTELIK!!! SOK SIKERT

2011. márc. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Kérdező én teljesen megértelek.. engem ez nagyon nyomaszt ami megy a világon.. többször megfordult a fejemben az öngyilkosság gondolata.. Az emberek sosem tartanak össze, mindig széthúzás van közöttük. Pedig egy faj vagyunk.. szánalmasnak tartom az egészet..

15L

2011. márc. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

17:25


Pontosan!Az öngyilkosságról azért lemondhatnál,bár én megértem ,hogy miért foglalkoztat,de igazából élni akarsz csak nem igy!

Te egy fiatal 15 éves lány vagy és ösztönösen benned van ez a pozitiv összetartozás!A szánalmas dolog az,hogy ezt lassan kinevelik belöled ilyen szlogenekkel,mint pl.:"ne álmodozz,szállj le a földre,a világnak ez a rendje"és még hasonló butaságokkal ölik meg bennetek a "jót".Az erendendő jót!

2011. márc. 27. 17:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!