Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem tudok koncentrálni se a...

Nem tudok koncentrálni se a tanulásra se semmire, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mostanában eléggé rossz kedvem van és fogalmam sincs mi az oka. Olyan egyedül érzem magam pedig sokszor vagyok nagyobb társaságban a legjobb barátnőmmel is sokat vagyok együtt meg a többi barátommal és még is..Fogalmam sincs miért van ez. Az energiám a tanulásra is teljesen elfogyott de már a jegyeim láttán sokszor a sírógörcs kerülget. Első félévben olyan volt mint szokott lenni, volt félévkor két hármasom és a többi 4-5. Most pedig..Fizikából nagyon gyenge kettesem van félek holnap témazáró amire mindjárt elkezdek tanulni de nagyonfélek már most gyomorgörcsöm van hogy mi van ha nemtudom megint megtanulni megint egyest kapok..Pedig félévkor 4es voltam..Kémiából is nagyon gyenge kettesem van meg, és egyszerűen sehogy sem tudom megtanulni egyiket sem. Leülök, hogy nekikezdjek de mindig máson kezdek elgondolkodni és sehogy sem megy. Áááá nagyon félek a holnapi fizika dolgozattól és a kémiától és mindentől:( Soha nem voltak még ilyen rossz jegyeim...:( Törire is tegnap 4 órát tanutam mert ma tz volt, és szerintem ez is kettes lett..És azt se tudom miért érzem magam egyedül mikor amúgy ez nem így van..:( Mindenre rágörcsölök , a ballagásomra, tablófotózásra, meg minden kisebb dologra és nem tudom miért folyton sírok mindentől:S Mit csináljak ? 15/L
2013. máj. 6. 14:46
 1/3 Kései Sirató ***** válasza:

Pihend ki magad, sétálj sokat a friss levegőn, egyél csokit és vitaminokat.

Lehet, hogy egyszerűen tavaszi fáradtság.

2013. máj. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet az, amit az 1. írt...


meg ülj össze tanulni az egyik barátoddal.

2013. máj. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az első válaszírót kiegészíteném a magam módján:


Feküdj le az ágyba és időnként hunyd be a szemeid,teremts csöndet,ne gondolj semmire.Vagy emellett meditálhatsz is.


A lényeg hogy hagyd pihenni az agyad mert eléggé kimerült vagy.

2013. máj. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!