Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Volt olyan az életedben ami...

Volt olyan az életedben ami miatt nagyon padlón voltál, annyira hogy már esetleg öngyilkosságra is gondoltál?

Figyelt kérdés
Mi volt az, hány éves voltál, és hogy sikerült kimásznod belőle? Ki segített?
2013. máj. 7. 20:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Volt. Nagyon szörnyű négy hónap volt. Edzőm váltotta ki belőlem , addig az országban én voltam (vagyok) a legjobb a mai napig , de egyszerűen elkezdtem zuhanni lefelé. De olyan szinten , hogy 30-50 másodperccel rosszabb lett az időeredményem , nem szóltam az edzőmhöz. Aztán már annyira rossz lett , hogy az edzőm sírva hívta fel anyát , hogy mi van velem. (anya erről nem tudott :() Aztán jött az országos bajnokság na ott úgy összeszedtem magam , hogy fantasztikus volt , csak éppen még mindig nem szóltam az edzőmhöz. Ekkor úgy döntöttek , hogy ezen változtatni nem nagyon lehet (őszintén nem is akartam) és felraktak a válogatotthoz. Akkor megoldódott minden és azóta is jól megy. Ja és öngyilkosság gondolat is volt. 12 évesen történt a dolog.
2013. máj. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Még nem volt ilyen, de voltam depressziós a szociális fóbiám okozta magány miatt... de az csak egy "kis" sírás volt! :)

Az idő segített... egyszerűen csak elmúlt, amikor hazamentem az egyetemről(befejeztem), úgyhogy gondolom a stressz is közrejátszott.

Kb. fél évig tartott és decemberben lett vége.


20f

2013. máj. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Voltam benne.Többször is.Okokat nem mondok,de egy valamit leszűrtem belőle:egyedül vagy és csak magadra számíthatsz.Ettől megerősödsz.Remélem.
2013. máj. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Újra elő jött.
2013. máj. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, szerelemhez kapcsolható. Az illető, akinek volt valakije, viszonozni is akarta az érzéseim, meg nem is. Hónapokig szenvedtem. Minden percben ezen járt az agyam, inkább a halált akartam választani, minthogy tovább gondoljak rájuk. De nem tettem meg, elengedtem őt, habár még mindig szeretem.
2013. máj. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

igen.

depis voltam nagyon honapokig szinte semmit se csinaltam.

aztan ahogy elfogyott a penzem.

es ez engem nagyon zavart.

2 het alatt munkaba alltam - diakmunka.

es ezzel beutaztam kelet-europat mert buszos utaskiseroi munka volt


utana felmondgam es akkor apuekkal nyaralni mentunk Bulgariaba

es ra par hetre mar Londonban voltam egy allasert treningen

aztan meg haza kellett jonnom, mert akkor meg mashogy voltak a dolgok

aztan kimentem.

azota jol megszedtem magam. voltam egyiptomban buvarkodni a voros-tengeren, letettem egy rakag vizsgat, kepzem magam itthon de megyek vissza, egy szombati reggel itthon fogtam felhivtam egy utazasi irodat es kimentem franciaorszagba snowboardozni. mert a kint keresett penzbol megtehetem :)

nemsokara megyek vissza - ott jobb az eletszinvonal- tobb a lehetoseg.

meg viszek 10 fot a cegemhez koztuk olyanok akik itthon erdeklodtek felolem es ugy dontottek ok is megprobaljak amit en :)


jah es kozben osszeszedtem egy iszonyat felisten pasit :P

ennyit tesz a nyugalom, az ha nem kell aggodni az anyagiak miatt. az ha tudod barmi baj van van tartalekod.

pl. kesesben vagyok a transzferbuszhoz Londonban es tudom hogy van annyi penzem hogy hiaba London az egyik legdragabb varos a vilagon taxizas szempontjabol megtehetem hogy leintek egy taxit es elvitetem magam a buszhog hogy ne kessem le a repcsimet Budapestre.

ez megnyugtato.

par eve ilyet nem tehettem volna meg, de meg Budapesten se, nemhogy Londonban hogy veszhelyzetben taxizzak...

2013. máj. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Gratula! :D Szép történet! :)
2013. máj. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Voltam. Életem legrszosszabb fél éve volt. Rengeteget sírtam, vagdostam magam napi szinten, és meg akartam halni. Nem csak megfordult a fejemben, de meg is próbáltam öngyilkos lenni. Ja, és 14 éves voltam.
2013. máj. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

6. vagyok nekem 19-21 eves korom kozott volt ez igy.

21 eves voltam amikor besokkaltam mar a depressziotol, a semmittevestol teljesen. Utana mentem kulfoldre.

Bele se gondoltam. Penteken repjegy, vasarnap utaztam.

2013. máj. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 kiccsaj88 válasza:
Igen, volt. Elhagyott a barátom. Talán ebből már látszik, hogy számomra nem egy könnyen jött-könnyen megy kapcsolat volt. Ő volt a mindenem, az életem, de tényleg. De nagyon sokat veszekedtünk, és ő ezt nem bírta. 20 éves voltam. Borzalmas volt, teljesen a padlóra kerültem, csak ültem és sírtam hónapokon át, egyszerűen nem tudtam nem rá gondolni. Meg akartam ölni magam. Két doboz altató volt a terv. De amikor a legjobb barátaim megsejtették, mire készülök, megakadályozták. Szerencsére! :-) Hogy hogyan jöttem ki belőle? Elkezdtem magammal foglalkozni. Belevágni mindabba, amibe mindig is akartam, de sosem volt merszem. Egyszerűen azért, mert már nem volt vesztenivalóm. Ezután következett életem egyik legszebb időszaka.
2013. máj. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!