Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Voltál már olyan helyzetben,...

Voltál már olyan helyzetben, hogy öngyilkosságra gondoltál?

Figyelt kérdés
Kezdem feladni a hitemet, a reményt, jó életem van, anyagilag rendben vagyok, jó egyetemre járok, azt tanulom amit mindig is akartam, a szüleim szeretnek, boldognak kéne lennem, de nem vagyok az, a magánéletem egy kudarc, nem volt még párom soha, és nagyon úgy néz ki, minden jel arra utal hogy nem is lesz így komolyan elkezdett foglalkoztatni a halál gondolata.
2011. aug. 1. 13:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Igen, mostanság elég sokszor. De tudom, h nagy gyávaság lenne, és csak szenvedést hagynék magam után. Ezt nem akarom, így - bármilyen sz@r is néha - hagyom is a francba.
2011. aug. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz túl öreg! Még simán lehet párod, vagy legalább partnered a kikapcsolódáshoz...Miért gondolod, hogy neked nem lehet társad?
2011. aug. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Gondoltam már többször is öngyilkosságra, az is eszembe jutott, hogy itt hagyok mindent és mindenkit. Őszintén szólva csak azért nem tettem még meg, mert van egy ember, akit szeretek, az Apukám és neki nem akarok fájdalmat okozni. Viszont ha őt elveszítem, akkor már nem lesz, ami visszatartson.
2011. aug. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Azért mert eddig sem volt, már 21 vagyok, semmi tapasztalatom és tudásom a női-férfi viszonyokról, hogyan alakítsak ki kapcsolatot, mit kell tennem, a velem egykorúak már rengeteg tapasztalattal rendelkeznek, egyre jobban elkeseredek és az önértékelésem nagyon alacsonyan van, nem becsülöm magam már ez miatt semmire.
2011. aug. 1. 13:19
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Azért belegondolok mindig ilyenkor- és le lehet hurrogni-, hogy más nem hogy csóró, megél olyan szenvedéseket, amiket el sem tudsz képzelni, átmegy undorító dolgokon, amit csoda ha épp ésszel kibír, és az mégsem akar öngyilkos lenni, míg másnak csak annyi baja van, hogy üres az élete, mert annyira életképtelen, hogy találjon olyat, amit élvez csinálni ebben a retkes életben. Erről van szó.


Nekem se volt párom. De nem is mástól kell várnod h boldog legyél, mert úgy nem leszel az, ha azt hiszed.

Azért ez akkor is érdekes, amit írtam hogy miben más 2 ember ilyen téren.


Különben meg nem akarsz te meghalni, és nem sajnállak, mert csak az a helyzet, hogy nincs semmi célod az életben, mert fogalmad sincs, mi tenne boldogabbá.

Ülj le, úgyis egyedül vagy- legalább van benne jó is- és gondolkodj magadon, hogy mit vársz az élettől és mit teszel közben.

2011. aug. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Ja előző vagyok, és meg 20 vagyok.

Ha meg azért sírsz, mert nincs tapasztalatod a csajozásban/pasizásban, akkor just do it, szerezz tapasztalatod, nem értem, miért kell rettegni. Hát szerezz tapasztalatot, ismerkedj. Mi ebben a lehetetlen. Nem kifogás kell. És nem önsajnálat.

2011. aug. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Nem is szokott senki próbálkozni?

kövér vagy vagy mi a baj?

gondolom lány vagy

2011. aug. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
fiú vagyok
2011. aug. 1. 14:07
 9/19 anonim válasza:
igen mikor ennek a címét olvastam el
2011. aug. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Mme. CoCo válasza:

Úristen, de buta vagy. Mindig lehet rosszabb. Ezt a történetet meséld el egy hospice házban lévő betegnek,vagy egy hajléktalannak, vagy egyszerűen egy olyan embernek mint én, és hidd el, a kutya nem fog sajnálni. Verném a seggem a földhöz és nyüszítve adnék hálát a sorsnak, ha csak ennyi bajom lenne az életben. Öngyilkosság? Jézusom, gondolkozz már! Nincs párod? Én 20 éves vagyok,egy halom futó kapcsolattal, meg plátói szerelemmel a hátam mögött,még senkit sem szerettem,és senki sem szeretett igazán, de pl. az én legnagyobb problémám a P3-as citológiai eredmény amivel az orvos nem hajlandó kezdeni semmit,magánorvosra meg NINCS PÉNZEM. Az egész k.u.r.v.a életemet ez a két szó határozza meg. Lehet,hogy emiatt is lesz vége. Próbáltam öngyilkos lenni,nem jött össze. Aztán történtek velem dolgok,most itt vagyok egy burjánzó valamivel a méhemben, és ÉLNI AKAROK, párral,vagy anélkül,pénzzel,vagy anélkül.


Te meg inkább élvezd,amid van,ne azon sírj,amid még lehet.


20/L

2011. aug. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!