Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek is a jó dolgok...

Szerintetek is a jó dolgok után rosszak következnek, és fordítva?

Figyelt kérdés
Az életem minden egyes történésénél ez van. Ha bármikor rossz kedvem van, vagy félek valamitől, akkor az jól fog elsülni, ha valaminek nagyon örülök, akkor meg balul sül el. Szenvedni kell a jóért? Mert ez nálam MINDEN EGYES alkalommal így van. Ha végig gondoljátok a múltatokat, akkor nálatok nem így történtek a dolgok?

2013. máj. 8. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is megfigyeltem már ezt.

Ezt úgy szoktam mondani, hogy mindig átlagosak a napjaim, mert ha történik valami jó, akkor tuti hogy vmi rossz is fog.Vagy csak nem történik semmi:D

Meg még azt is megfigyeltem, hogyha elkiabálok valamit, úgymond előre iszok a medve bőrére, akkor az mindig rosszul sül el.

2013. máj. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
jó látni, hogy nem vagyok egyedül ezzel. Lehet, hogy mindenkinél így van, csak senki nem figyel rá? Vagy pedig így rögzül be, és magunkkal hitetjük el ez? És ez miatt történik? Érdekes.
2013. máj. 8. 21:02
 3/3 anonim ***** válasza:

Amikor jó kedved van, a rossz feltünőbb mint a jó. Amikor rossz kedved van a jó feltünőbb mint a rossz.

Szerintem a jóért nem szenvedni kell, hanem erőfeszítést tenni, csak van akinek megdolgozni a jóért már szenvedés...

2013. máj. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!