Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az hogy én az...

Miért van az hogy én az időjáráshoz pont fordítva állok hozzá mint az átlag ember?

Figyelt kérdés
utálom a fényt, a napot, a meleget, a nyarat, a tiszta eget, madárcsicsergést, stb, és nagyon várom hogy hideg, esős, havas, sötét, zord idő legyen, hogy kihaljon a táj, hogy az emberek se mennyenek utcára mert 'jaj hideg van' vagy mert 'begöndörödik a hajam'... imádom a telet és az őszt, a durvább fajtát.
2011. szept. 6. 18:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
lelki társ *-*
2011. szept. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az őszről, télről, hidegről mindig a depresszió jut eszembe....azt meg ki szereti...brrr
2011. szept. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Én is így állok az időjáráshoz. Hát ez van, ilyenek vagyunk :)
2011. szept. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Dettó. Nyáron mindig olyan lassú vagyok, legszívesebben egész nap aludnék, a napsütéstől alig látok, stb. Az esőt viszont imádom, meg a vihart is, még akkor se zavar ha mennem kell valahova, legalábbis ha nem akkor kezd el szakadni mikor egy szál pulóverben meg nyitott cipőben zokni nélkül indultam el otthonról.. Hogy miért van azt nem tudom. Én nem társítok ilyen hülyeségeket az időjáráshoz, hogy ősz = depresszió meg egyéb marhaságok. Egyszerűen jobb a hideg és kész, mint írtam.
2011. szept. 7. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

én is ilyen vagyok, valahogy jobban bírom a szórt fényt, a hűvös időt, mikor felöltözhetek, amikor kihaltak az utcák, és nincs tele hülye emberekkel a város.

a madárcsicsergéssel nincs bajom, az állatokat szeretem, csak azt a fajtát nem amelyik beszél...

2011. szept. 7. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

előző vagyok. még annyit hogy mellesleg ezek azok a kérdések, amikor rögtön a nyakadnak ugrik az átlagember hogy mitől vagy ilyen beképzelt hogy különlegesnek hiszed magad.

tény hogy az emberek kevesebb része szereti ezt, mondjuk úgy hogy a nyár a rózsaszín emberek évszaka.

2011. szept. 7. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ilyen vagy, én is ilyen vagyok. Teljesen normális, csak mindenki hülyének néz amikor pólóban futkosok, amikor ők kabátban.:D
2011. nov. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

én azt szeretem ha csapadék esik

és én a tavaszt szeretem

2011. nov. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én a napfényt és a nyarat szeretem,a télben csak a havat,a karácsonyt,meg a szilvesztert szeretem
2011. dec. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én az esőt imádom :)) jó emlékeim vannak ezzel kapcsolatban és még remélem lesz is;) meg ha villámlik azt is szeretem, kiskoromban a legjobb barátnőmmel mindig bunkert építettünk es remtorteneteket meseltunk :D es az eső hangjára szeretek elaludni olyan megnyugtató :)
2016. nov. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!