Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A volt baratnom allitolag...

A volt baratnom allitolag hajt a pasimra facebookon. Tudom a jelszavat, nagy bunkosag lenne, ha azert megneznem az uzeneteit, mert felek hogy elveszitem a szerelmemet?

Figyelt kérdés
2013. máj. 9. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy én is ge*ci vagyok, de én belenéznék.. de óvatosan, amint belépsz rejtsd le magad csetről, és éjszaka nézz fel, amikor a csaj tuti alszik.
2013. máj. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
52%

Szerintem is nézd meg! De este mikor ő biztos nincs fenn.

Egyébként miből gondolod hogy hajt rá? Mondta valaki vagy láttad rajta a jeleket, hogy vonzódik a párodhoz?

2013. máj. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem azért gondolkozz el egy két dolgon!

a fas*book minden adatot elment és vissza lehet nézni a felhasználónak! Mint ahogy azt is, hogy melyik ip-címről, hozzá tartozó körzetről léptek fel eddig a profilra!

Szóval ha a az illető beállította akkor a szerver számára gyanús felcsatlakozás esetén sms-ben is értesíti a gazdáját az idegenkezűségről (és zárolja a profilt)!


Továbbá ha a barátnőd valóban kifele kacsingat a kapcsolatotokból, el kéne gondolkozni azon hogy mi ennek az oka! Nem hiszem, hogy ennek az oka egyoldalú lenne.


Ha meg a megszokása az, hogy megcsal. Ebben az esetben, ha nem a haveroddal, akkor mással fog idővel megcsalni!


Tekintettel arra, hogy csak feltételezed azt, hogy ez az eset fenn áll!

Szerintem előbb személyesen próbáld tisztázni a helyzetet, mint hogy visszaélj valaki bizalmával! (lehet hogy a barátod is csak áldozat ebben a dologban)

2013. máj. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

oh bakker elírtam, te vagy a lány és a pasi csal félre!

a lényeg viszont ugyan az, előbb beszéld meg ezt a barátoddal, pároddal.


ha a barátod visszaélt a jóhiszeműségeddel hát te is tedd azt.

ha a pasid megcsal, akkor valószínű, hogy utána is meg fog csalni, szóval ott is ugrik a bizalom.


sok jó nem tud kisülni ebből, csak az hogy tévedsz és csak túlaggódod a dolgot :(

2013. máj. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, az lenne. Lehet, megvan rá az okod, de ha mindez nem igaz, akkor ha legközelebb megtörténik ugyanez, majd megint utánaleskelődsz? És ha megtudja, és ezért fog szakítani veled? Ha megcsal, vagy elhagy téged, akkor minek akarnád visszatartani? Vagy azt is elfogadnád, hogy szánalomból legyen veled? Ha szereted, bízz benne, és mutasd ki, hogy szereted, ne pedig a háta mögött kémkedj. Téged fordított esetben nem zavarna? Ha én ezt megtudnám, az első dolog a szakítás lenne. A szerelem egyik legfontosabb alapfeltétele a bizalom, és te erősen bukásra állsz belőle, sajnálom. Inkább szeresd!
2013. máj. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!