Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy ne látszódjon? (a többi...

Hogy ne látszódjon? (a többi lent)

Figyelt kérdés
Amikor a hónaljamat borotválom, akkor mindig, ha utána tükörbe nézek, még látszik, hogy szőrös maradt. Pedig rendesen leborotváltam. Mit tegyek, hogy egyátalán ne látszódjon, hogy szőrös?

2013. máj. 9. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne borotváld, inkább gyanta vagy epilátor... azzal nem látszik.
2013. máj. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
gyanta...
2013. máj. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az epilátor nem csak a lábra van?
2013. máj. 9. 22:07
 4/7 anonim ***** válasza:
elvileg jah, de egy próbát megér, nem?
2013. máj. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De ha begyullad?? Vagy elkezd ömleni belőle a vér?? :/
2013. máj. 10. 07:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor többet nem csinálod... nem halsz bele! :)
2013. máj. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
PINCETTA! Anyám egész életébe pincettázott, és annyira gyönyörű hónalja van hogy... És ő is az ilyen mondhatni szőrös nők közé tartozik, gondolom nagyon sötétek vagyunk. Én is így csinálom, csak múlt nyáron egy párszor leborotváltam amikor hirtelen szóltak hogy megyünk fürdeni, és nagyon észrevehető, most irritáltabb, nem mindig birom tökéletesre kiszedni, meg ilyenek... LÁNYOKNAK NEM SZABAD BOROTVÁLNI, aranyszabály!
2013. máj. 23. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!