Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tudnék tenni, hogy ne...

Mit tudnék tenni, hogy ne látszódjon rajtam ennyire ha félek vagy bizonytalan vagyok valamiben, vagy csak ha új a dolog?

Figyelt kérdés
Munka ügyben voltam a múlthéten egy elbeszélgetésen. Oké, még nem dolgoztam csak diákként de a főnök feszt azzal jött hogy legyek határozottabb és bátrabb és stb. Nem vagyok az a kimondottan beszédes, beleugrom a dolgokba, de azért ennyire elveszett sem voltam. De mos ezek szerint ennyire látszott. Még ez volt az első ilyenem is. Lehet hogy az itthonlét miatt van ez? Vagy tényleg ilyen lennék? Valamit változtatni kéne, de hogy? Vagy majd belejövök? Tapasztalata van valakinek ezzel kapcsolatban? Hová jutott?
2013. ápr. 29. 14:51
 1/1 anonim válasza:
Mindenkiben van egyfajta bizonytalanság, csak épp megkell tanulni valamilyen szinten palástolni azt. Ha a beszéded bizonytalan akkor azt ajánlom, hogy kérj meg valakit akivel mondjuk egy állásinterjút el tudtok játszani, és kérd a segítségét ha valamit rosszul csinálsz. Gyakorlás kérdése!:)
2013. máj. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!