Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem jövök ki jól a...

Miért nem jövök ki jól a lányokkal lány léttemre?

Figyelt kérdés

Igaz fiúk közt nőttem fel mivel a szomszédaim is fiúk.

Miért nem értek szót a lányokkal. Pl:szerintük a pókok meg a trutyik undorítóak.


2013. máj. 10. 18:22
 1/4 anonim válasza:
100%

még komolyan is vettem a kérdésed az utolsó részéig...


na de,hogy válaszoljak is: engem se bírtak a csajok, mert nagypofájú vagyok, nálam nincs ez a szicsipuszcsiláwcsi meg stb., nincs öribarim se... meg bírnak a pasim, mert jó a humorom, el tudok velük beszélgetni, stb. és ez szúrja a többi csaj szemét... illetve szúrta, már férjhez mentem, és nem is járok ilyen társaságba


23N

2013. máj. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért is részben mert fiúk között nőttél fel.Ennek lehet jelentősége.

A másik meg, hogy lehet csak nem megfelelő lányokkal kerültél össze.


Az utolsó mondat viszont tényleg kicsit komolytalanságot sugároz, vagy nem tudom mit.


(L)

2013. máj. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Trutyi? Hány éves vagy? Ez tipikus női szó.
2013. máj. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

azért mert van 1-2 finnyás kiscsaj aki undorodik a póktol, hidd el nem mindenki olyan. Van egy bnőm, aki nagyon szép és hihetetlenül gazdag, de mégis utálják sokan, pedig kedves és én imádom...

de mégsem tud jól kijönni az osztályával és az lakhelyi közeggel. de a fiúknak a legjobb barátja és ők nagyon szeretik. szerintem ezen nem kell aggódnod. és meg se forduljon a fejwdben hogy megváltozz miattuk. aki a barátod, az úgyis a barátod aki olyannak lát aki vagy. Nekem sem volt sose legjobb bnőm, csak legjobb barátomvolt, aki mindd fiú volt. Tehát ne ess kétségbe. Akik pedig melletted vannak azokat az embereket becsüld meg, a többiekkel ne foglalkozz...

2013. máj. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!