Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért sírok mindenen mostanában?

Miért sírok mindenen mostanában?

Figyelt kérdés
Azt veszem észre hogy az elmúlt pár hétben nagyon érzékeny vagyok. Tulajdonképpen Bármin képes vagyok sírni. Múltkor azon sírtam egy negyed órát(nem viccelek!!!) hogy az egyik osztálytársam odaült az egyedül ülő barátnőmhöz hogy ne legyen egyedül. Ma meg azon hogy megdicsérték a rajzom.Régen nem voltam ennyire érzékeny. Nyilvános helyen soha nem sírtam. És mostanában meg rendszeresen. A barátaim nagyon furcsállják és én is, mivel idáig tényleg még nem is láttak sírni, most meg minden apróságon megkönnyezek, meghatódok vagy kiborulok. Néha csak úgy spontán elkezdek sírni a semmin.Kérlek segítsetek! 14/L

2013. máj. 10. 21:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Dolgoznak a hormonjaid. Azért sírsz, mert szép, és érzékeny a lelked. Megérint a mások baja, jósága, emberi megnyilvánulása. Nem gondolom, hogy ez a mai szóhasználattal élve ciki lenne. Sok felnőtt nem tud sírni, átérezni, mert megkövesedett a szíve, lelke. Ne szégyenkezz miatta! Addig vagyunk emberek, míg érzünk, toleránsak, elfogadók vagyunk. Biztosan többre viszik az életben azok az emberek, akiknek több az eszük, mint a szívük. De jobbak azok, akiket a szívük vezérel.

Tudod, mint a Kishercegben: igazán jól csak a szívével lát az ember. Szép lenne a világ, ha sok olyan érzékeny szívű, lelkű lenne mint Te. Nincs semmi baj az ilyen emberekkel! :)

2013. máj. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 csilla200 válasza:
jobb mint ha visszatartod en 2 eve nem sirtam es most brutalisan sokat sirtam de vegre felszabadultnak erzem magam azon szakadt el a cerna hogy az osztalytarsaim elkezdtek csufolni haza jotem beszeltem anyumal es estere dolt belolem a konny jobb ha nem tapasztalod meg mien 2 ev faradalmat es gunyolasat kiadni magadbol
2013. szept. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!