Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Normalis h mindenen sirok?...

Normalis h mindenen sirok? Hogy valtotta ezt ki belolem? Menjek pszchiologushoz?

Figyelt kérdés
regen tok hideg voltam minden pasival az hogy sirjak miattuk meg plane.demost volt egy fiu aki csak kihasznalt nagyon beleszerettem miatta meg allandoan..este sirva alszom el,ha meghallok egy olyan zenet ami szerelmes sirok,,vagy szimplan felmegyek facebookra meglatom a nevet akkoris,ha ram ir akkor ugy irok h kozbe ott bogok a gep elott es remegek ha ezt tudna nemtudom mit szolna:( mostis nyugtato teat ittam mert egy csaj kommentelt a kepehez..pszchiologushoz kene mennem?
2013. máj. 7. 16:29
 1/8 Christiano Ronaldo válasza:
Nem, csak életedbe először megtudtad milyen egy tényleg komoly szakítás... majd elmúlik idővel, de ne menj sehova, egészséges ilyenkor sírni.
2013. máj. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem. Beszélgess a barátaiddal, vagy ismeretlenekkel fórumokon, vagy akár itt erről, vagy hogy mi bánt. Van olyan, aki meghallgat? Ha gondolod, mesélhetsz róla privátban.
2013. máj. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

én is így vagyok pár emberrel..

nekem egyébként most is sírni lenne kedvem .

2013. máj. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
jah lehet, engem már az ilyen kihasznált lányok siránkozása hagy hidegen
2013. máj. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez már inkább gyerekes és beteges, ez azért is van mert nagyon ráérsz. És ez nagyrészt hiszti!
2013. máj. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tiltsd le és felejtsd el őt!!
2013. máj. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ne menj sehova az biztos:)

tényleg legyél olyanokkal akik meghallgatnak és jól érzed magad velük, és meglátod, minden rendbe fog jönni

2013. máj. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
koszi :) igyekszem lenyugodni
2013. máj. 7. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!