Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Gonoszság v csak adrenalin?

Gonoszság v csak adrenalin?

Figyelt kérdés
ez igy normalis?szoktátok érezni az adrenalint, amikor valami gonoszságot csináltok v és utánna intenziven elkap a röhögés? (pl. valakinek megindul az orra vére s te fulladsz meg a röhögéstől..) vagy olyan hogy csak a kalandvágyért csinálod a hülyeségeket? ésmert érzitek az adrenalint?
2009. szept. 30. 15:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha gonoszkodom van hogy elönt a fölény érzése, de ezt én inkább gondolatinak élem meg, mint fizikai változásnak. Adrenalinról asszem futás és dugás közben lehet beszélni:D
2009. szept. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
"valakinek megindul az orra vére s te fulladsz meg a röhögéstől" ---> Szerintem ebben semmi vicces nincs...
2009. szept. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan időszakom (15évesen), hogy mindenen röhögtem. Jó a vérzős dolgoktól inkább megijedtem, de amúgy....leestél a lépcsőn hahaha :D Mondjuk már magamat idegesítettem vele, mert azért azt tudtam,hogy szar ha bajod esik és még ki is röhögnek....
2009. okt. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!