Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Barát az ilyen? Mit csináljak...

Barát az ilyen? Mit csináljak vele? (több lent)

Figyelt kérdés

Egy óvodába jártunk, egy csoportba. Eddig őt tartottam a legjobb barátomnak. De most nagyon megváltozott.

Tudni kell rólam, hogy utálom a Disney Channel csatornát, és a Nickelodeon-on egy néhány sorozatot.

Majdnem minden pénteken ott alszom nála. Mikor leülünk tévézni,azt kell nézni amit ő akar. Az csak természetes, hogy az iCarly-t meg a V, mint Viktóriát kell néznem.

Ezerszer elmondtam neki,hogy rühellem ezek a sorozatokat, nézzünk inkább Odaátot, mert azt mind a ketten szeretjük. De nem, nekünk ezt kell nézni.

Pár hete azt mondta, hogy ha nem szeretem meg az ő kedvenceit, akkor nem leszünk legjobb barátok. Szó szerint megszabta nekem, hogy mit nézzek és mit ne. Mikor át megyek hozzá, el kell mondanom, hogy mi történt az előző iCarly részben!

Nagyon szereti a Marichui, a szerelem diadala - vagy tudom is én mi a címe - című műsort. Mikor elkezdődik, akkor lemegyünk és végig bambuljuk.

Mikor ő aludt nálam, akkor 22:05-kor kezdődött a Fullmetal Alchemist Testvériség című sorozat. Természetesen húzta a száját, hogy miért kell ezt nézni-e, meg hogy nem unom-e, hogy ezeket a "rajzfilmeket" nézem.

A másik az, hogy rettentően féltékeny. Ha kiteszek egy képet amin az osztálytársammal vagyok, rögtön el kezdi, hogy legyen ő a BFF-em, őt meg felejtsem el. DE amikor ő tesz ki egy képet a Timikéjével, akkor nekem oda kell írnom kommentbe, hogy jaj de szépek vagytok.

Egyszer itt volt nálam, egyedül voltunk a lakásban. Őt felhívta a barátnője, és vagy másfél órát trécseltek. Én addig, hogy ne unatkozzak, leültem a gép elé, és RPC-t készítettem. Mikor végre befejezte, leüvöltötte a fejemet, hogy miért nem hoztam neki inni, és hogy miért kezdtem el ezeket a szarokat rajzolgatni.

Mikor engem hívott fel a barátnőm a leckéért, beleüvöltötte a telefonba, hogy g-e-c-i!

Egyszer áthívott, és elmondta, hogy Timikével valami hülyeséget hajtogatnak, amiket eladnak nyáron. Valami hurkapálcára kellett feltekerni papír darabokat. Egy ideje csináljuk, aztán elkezdi, hogy csináljam rendesen, mert Timinek ez nagyon fontos. Áthív magához, dolgoztat és kritizál!

Nagyon unom, hogy így viselkedik. Mit csináljak? Barát ő egyáltalán?



2013. máj. 12. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Első és egyben fontos kérdésem.. hány évesek vagytok? :)

A felsoroltak alapján max13-nak tippellek. Amúgy nemár, ez a csaj csak élvezi hogy uralkodhat feletted, és parancsolgathat neked. Én már kb 2-3 ilyen húzása után elküldtem volna a francba és ezt ordibáltam volna utána: I'M JUST DOING WHATEVER THE FUCK I WANT! ( ~ D.W)

2013. máj. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem ő nem barát :) keress más barátnőt
2013. máj. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Egy óvodába jártunk, egy csoportba"

Lehet még mindig ovodások vagytok.

2013. máj. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
nem igazi barát... nem érdemli meg hogy a barátja legyél ha csak kihasznál.!
2013. máj. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem is van egy ilyen barátom aki féltékeny, meglát valakivel flegmázik stb. "barát" hogyne... Nem az... Aki nekem van nem barát. A te "legjobb barátod" pedig csak élvezi hogy uralkodhat feletted ahogy írták előttem. Állj a sarkadra, és mondd meg neki hogy elég. Amúgy gondolom már megoldódott. Ja és én is szeretem a Fullemtal Alchemist Testvériséget legjobb anime!:)
2018. okt. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!