Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek van még értelme...

Szerintetek van még értelme vele barátkoznom?

Figyelt kérdés

Nem a legjobb barátnőm, de jól elszoktunk beszélgetni és hülyéskedni. Mindig van közös téma, mert ő is meg én is nagy anime fanok vagyunk.

Pár hete kiderült, hogy nagy yaoista(a yaoi olyan animét jelent, ahol fiú-fiú szerelem van és még annál is több) és ezt én nem tartom normálisnak, hogy valaki fiúk szerelmét és közösülését élvezi, aki nem is meleg férfi. Már nem tudok rá ugyan úgy nézni, mint előtte, azóta kerülöm.

Néha hiányzik, mikor eszembe jut a sok beszélgetés meg hülyülés, de amikor meglátom csak egy beteg embert látok, akinek rajzolt férfiak etyepetyéje nyúlt élvezetet :S

Érdemes még vele barátkoznom, rá tudnék egy idő után úgy nézni, mint ezelőtt, vagy már hagyjam?



2013. ápr. 26. 18:15
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
én ugyanúgy barátkoznék vele de ez rajtad áll
2013. ápr. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim válasza:
100%

Nem biztos, hogy ez a megfelelő hozzáállás... az is a romantika egy fajtája (bár attól is függ, milyet néz).

Nagyon kevés olyan "normális" romantikus anime van, ami rendesen bemutatja a szerelmet, az idegesítő háremjeleneteket/ecchit mellőzve, és általában szörnyen lassan halad a történetük... a hentaiok többsége is borzalmas, minden sztori nélkül... a yaoiban sokszor a kapcsolat áll a középpontban, és nem csak vmi lebutított "megfogtam a kezét, úú mi lesz" verzió...

Én most elsősorban a romantikusabb fajtákról beszélek, a hardcore yaoiért nem vagyok oda... amiben kapcsolat van, oda nekem érzelmek is kellenek... vagy vmi jó indok, ha egy komolyabb történetről van szó (klasszikus népmese: elígérik a gyermek kezét...) :D

Hogy "van-e értelme" vele barátkoznod, azt neked kell eldönteni... talán kérd meg, hogy magyarázza el, miért nézi :) és ne a "mert olyan jóóó" stílusban ;)

2013. ápr. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Én nehezen tudom elfogadni, hogy valaki ilyet néz :S És ezzel senkit nem akarok megbántani, de ez akkor sem egy normális dolog.
2013. ápr. 27. 09:23
 4/34 anonim válasza:
76%
Ne haragudj, de én a barátod érdekében mondom, hogy ne barátkozz vele többet, nyilvánvalóan ezt ne úgy értelmezd ,ha nem tetszik a yaoi akkor halj meg, mert én sem szeretem és még sokan vannak ezzel így, de ha ilyen kis semmiségtől elgondolkozol ,hogy nem folytatod vele a barátságod, akkor az valószínűsíthetőleg nem is olyan barátság amit érdemes lenne folytatni. Egyébként meg ,mondd meg neki ,hogy téged zavar, ellenkezik az ízléseddel és ezt ne hozza előtted szóba.
2013. ápr. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
hát ha lány akkor, lelehet nézni hogy yaoizik....de ha pasiról van szó...akkor hát más állhat a háttérben, és ismerek olyat :S de ha lány akkor tényleg mit számít hogy yaoista? ha szereti akkor nézze, ezért nem kell elitélni ez kb olyan mintha elitélnének téged azért, mert animés vagy....
2013. ápr. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Teljesen más a kettő, én nem férfiak közösülését nézem. Nekem akarok elítélni senkit, de ez egy beteg dolog és aki erre vágyik, annak ott belül valami nincs rendben.
2013. ápr. 27. 15:10
 7/34 anonim ***** válasza:
és ha valalki Yurit, esetleg Hentait néz?
2013. ápr. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
A Hentai sem normális, de ott legalább férfi-női kapcsolat van, de akkor is egy rajzfilm, a yuriról meg ugyan az a véleményem, mint a yaoiról.
2013. ápr. 27. 18:47
 9/34 anonim ***** válasza:
E miatt ne szakíts és ne kerüld el őt. Mindenkinek más és más műfaj jön be csak mond meg neki te nem szereted nézni ezt a műfajt, de ő még nyogodtan nézheti. :) Csak ne együtt.
2013. ápr. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim válasza:
Én azt mondom barátkozz vele. Mindenképp mond el neki a véleményedet, és attól talán majd jobban érzed magad. Nem hiszem hogy emiatt kellene aabbahyagynotok a barátkozást. :) Vannak ennél komolyabb dolgok is, pl.: kibeszél a hátad mögött, feltesz rólad egy kínos képet egy közösségi oldalra stb. Ez csak egy apróság ;)
2013. ápr. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!