Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ki fél, amikor egyedül kell...

Ki fél, amikor egyedül kell hogy otthonmaradjon egész éjszaka?

Figyelt kérdés
2009. okt. 2. 17:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
jújjj én nagyon félek... mert jönnek az ágyam alatt lakó kis szörnyporcicák és megeszik a fejemet. egyébként nem igazán;)
2009. okt. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

hihihih:)


Ne máár!

De tényleg ki fél??? Asszem most kezd előjönni h sok horrort néztem a múlt hónapban :(

2009. okt. 2. 18:18
 3/17 anonim ***** válasza:
71%

Attól függ ki milyen környéken lakik [szerencsére mi a belváros fele] és ott kevesebb a Szines bőrű, vagy zülledék stb.


Szines bőrű értsd: cigány

2009. okt. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
67%

kérdező!

én vagyok a mumus, és ma éjjel majd jól megijesztelek!

2009. okt. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

:)

Kabbe :P

Most tényleg félős vagyok...no!


Amúgy itt sem laknak olyan rossz arcú emberkék, csak akkoris nyugtalan vagyok...

2009. okt. 2. 18:50
 6/17 A kérdező kommentje:

Pláne ha valaki tényleg megilyesztene, akkor tutira kiszaladnék a világból...

Nem vagyok dilinyós, meg ilyesmi...de nektek tényleg nincs olyan h pl. este amikor nagy csend van, akkor arra gondoltok h lehet h van vki még a lakásban, meg na...szóval h ilynkor előjön esetleg az, amit horrorfilmekben lát az ember??

2009. okt. 2. 18:52
 7/17 anonim ***** válasza:

amikor még kicsi voltam, láttam egy olyan horror filmet, ami arrol szolt hogy egy könyvböl "elöjött" egy zöld szörny, és hosszú ideig azt hittem hogy a szobámba van :S


Az ágyad allat vagyok pont most :D

a mumus

2009. okt. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

én most épp egyedül vagyok :D

régebben nagyonféltem.szerintem most is félnék,ha hallanék vlmit :D de reméljük,h. nem xd

2009. okt. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

ÉN FÉLEK pedig a város legjobbés legbiztonságosabb részén lakok...azaz elvileg..gyakorlatilag minden héten kirabolnak egy házat pedig 1 kezemen meg tudom számolni,h kinek nincs riasztója..ja és a másik lakásunkban(panel)na ott meg azok a fura hangok:D

Hát nagyon kész:)

Ja és félek az utcán is egyedül sötétben..

K*rva félős vagyok:)

2009. okt. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
80%

én olyankor szoktam meztelenül virslit zabálni a mosogató fölött hajnalban, zacskóból.

majd pont rettegésre cseszem el azt a szent időt. :)

2009. okt. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!