Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért érzem úgy hogy a világ...

Miért érzem úgy hogy a világ romlott, és az emberek gusztustalanul taposnak át mindenen, és mindenkink a saját önző szemét céljuk érdekében?

Figyelt kérdés
hová tünt az emberekből a megértés, a törődés, és a szeretet? miért minden csak a pia, baszás, pénz, szarságok felhalmozásáról, a másik ember átlépéséről szól?
2013. máj. 18. 23:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt már én is észrevettem. Ez egyre jobban jön ki az emberekből a rendszerváltás óta. A Magyar mindig is elég zsivány és élelmes nép volt és kb. húsz éve iszonyatosan vérszemet kaptak egyesek és ez azóta csak romlik. Most már az átlag emberek nagy része is kezd eltahósodni. Talán az élet nehézségei és mások parasztsága ezt hozza ki belőlük.

Én egy baromi türelmes, békés, vidám ember voltam, fát lehetett vágni a hátamon. Ha egy taplóval találkoztam nem vettem fel inkább elfordultam hagytam, hadd dagonyázzon a saját kis lelki nyomorában.

Mára már viszont elegem lett abból, hogy képtelenek normálisan szólni, bánni a másikkal, hogy folyton hülyére akarnak venni.

Ma már sajnos az első szóra ugrok és amilyen az adjon Isten olyan a fogadj Isten. Ha nem oltom le azonnal az ilyeneket akkor keresztül gyalogolnának rajtam. Épp elégszer aláztak meg, hogy ezt tovább eltűrjem.

Szóval valaki otthonról hozza mások meg csak reagálnak rá. Kitermelődnek úgymond.

2013. máj. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert így van. Ezért érzed így. A lényeg, hogy te kezdj is vele valamit, és ne vállat vonva menj tovább...
2013. máj. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 dani900 ***** válasza:
Na ja, mostanság így működnek a dolgok, de, tehet mindenki ellene, ha akar, én sem "sodródok az árral", megteszem amit tudok, hogy szembeússzak a hibás dolgok ellen, bár néha én is hibázok, és akaratlanul, de kárt teszek, de nem szokásom elvarratlan szálakat hagyni, megpróbálom helyrehozni, amit szerintem ugyancsak nagyon kevesen tesznek, kivagyiságból, meg egoizmusból.
2013. máj. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez mindig is így volt, ajánlom középiskolás történelemkönyvek olvasgatását számodra, ha már iskolás éveid(?) alatt nem tetted meg.
2013. máj. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!