Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek mitcsináljak?

Tamara13 kérdése:

Szerintetek mitcsináljak?

Figyelt kérdés

Az egyik legjobb barátom, aki fiú azt mondta rám a hátam mögött, hogy kínai vagyok...(nem vagyok az csak ezzel poénkodik mindenki) Én ezt úgy tudtam meg, hogy a legjobb barátnőm mondta, hogy ezt mondta rám. Ha viszont velem van akor nagyon kedves meg minden, de amikor nem vgayok ott ki tudja, hogy miket mondd rám? :/ Nagyon sokszor voltam miatta szomorú, de sosem ő vidít fel hanem valaki más. Az egyik osztálytársamnak elmondtam, hogy félek, hogy elfogom veszíteni meg, hogy nem érzem, hogy már tényleg legjobb barátok lennénk. Azt mondta, hogy ne féljek nem fogom elveszíteni!

Nem tudom,hogy mitcsináljak vagy mit mondjak neki! Segítsetek!

13/L


2013. máj. 20. 19:59
 1/2 anonim válasza:
hát igaszság szerint az lenne a legjobb, hogyha a tanárnak szólnál, de így elveszítenéd. szóvalmondd meg neki kedvesen vagyis kérdezd meg tőle, hogy valami rosszat mondott-e már rólad és ha a NEM-a válasza akkor mondd meg neki, hogy tudod miket mondogat rólad ha pedig letagadja szólj az ofőnek
2013. máj. 22. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudja az öfő, hogy ezzel piszkálnak. Ezt már békén hagyták és megkèrdeztem, nem taadta le bocsánatot kért :) köszi a segítséget :)
2013. máj. 22. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!