Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért gondolja azt az emberek...

Miért gondolja azt az emberek többsége, hogy az aki vékony és szállkás nem tud kiállni tegyük fel verekedni egy nagydarab emberrel?

Figyelt kérdés
Épp,hogy több esélye van egy jó állóképességgel rendelkező szálkás izomzatú vékony embernek egy lomha nagyobb darab ellen szerintem!!! ( Nézük meg a harcművészeket, Bruce Lee-t, vagy Jackie Chan-t! )

2013. máj. 22. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert sokan úgy gondolják, hogy aki nagy, az erős, aki meg kicsi, az gyenge.
2013. máj. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Ez teljesen egyértelmű, hogy a sportos alkat sokkal jobb, mint a kigyúrt! :) Sokkal gyorsabb és állóképesebb... persze fekvenyomásban meg ilyen hülye gyakorlatokban biztos rosszabb, de ez kit érdekel?? :)
2013. máj. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

khm Bruce Lee-t nem mondanam vekonynak csak szalkasnak.


nekem a vekony es szalkasrol egyebkent azok a fiuk jutnak eszembe akik azert szalkasak mert vekonyak es nem azert vekonyak mert szalkas izomzatuk lenne xD

sok ilyen kis nyikhajjal talalkoztam mar akik azt hiszik hogy izmosak... holott csak a gebe kis testukon latszodnak az izmok es tul sokat nem edzett erte... sima gebe genetika. a pofaja meg az egekben van.


edzes elott egy kis tomegnoveles nem artana...


szoval nekem ez jon le a vekony szalkas sracokrol - eloitelet, de ez az amit a legtobbszor tapasztaltam.


aki meg nem szteroiddal novelt izmokat az meg igenis lehet testesebb es erosebb...

2013. máj. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Mindegyikben van okosság de én pl csak magamból tudok kiindulni. Volt,hogy kondiztam, hogy 100 al nyomtam fekve, és nagy súlyokkal dolgoztam de jelenleg pl alig van rajtam felesleg, szálkás izomzat kezd kialakulni rajtam, több kilómétert futok naponta, lépcsőzöm stb... azon röhögög,hogy a sok kigyúrt hülyegyerek keménykedik a nagy izmaival amik talán semmire sem jók. Lomhává, lassúvá teszi őket, arról nem beszélve,hogy sokukon felesleg is van. Kíváncsi lennék hány kört tudnának egy stadionban lefutni!!! :)
2013. máj. 23. 08:28
 5/5 anonim válasza:
Ha ekkora a pofád, én megfognálak és arrébb dobnálak a p*cs*ba te meg ugrálhatsz ideoda ha gondolod. 185 centi 83 kilóval. De abban igazad van hogy te bírnál futni én viszont nem biztos hogy utolérnélek. Ez a különbség a kettő között.
2018. júl. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!