Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon ciki ha valaki nem...

Nagyon ciki ha valaki nem szereti az alkoholt, cigit, drogokat és a bulizást?

Figyelt kérdés
15/F Igen majdnem minden haverom ilyen.
2009. okt. 4. 23:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez komoly kérdés? Miért lenne ciki?

Az élet nem alkohol, buli, cigi, drogból áll. Ha most nem is később még bőven bulizhatsz. Sztem fogsz is. Most mit lehet mondani egy olyan nyomi tinédzser generációról akiknek az alkohol a kikapcsolódás. Én pl fociztam, kosaraztam, talán köszönhető volt ezeknek, hogy nem fulladok ki 3 lépcső megtétele után...

Tanulj, sportolj, barátkozz normálisabbakkal.

2009. okt. 5. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%

Csak egy tipp: SOSE próbáld ki a drogokat!

Barátom rászokott, egyre többet és durvábbat, most elkezdett leépülni, elvonóra nem akar menni, lassan bele fog halni.. Életem szerelme.. 2 és fél éve vagyunk együtt...


15/L

2009. okt. 5. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki, de bulikban sokkal könnyebb megismerkedni másokkal, új haverokat szerezni és csajozni is. Persze amúgy is lehet, csak úgy nehezebb.

Az alkohollal, ha meg tudod tartani a mértéket, nincs semmi baj. De ha nem akarsz, egyáltalán nem is muszáj innod! Nekem van egy ismerősöm, aki nagy ritkán iszik 1-1 sört, de néha még annyit sem, ennek ellenére kedveljük, jön mindig bulizni, mert ettől függetlenül jól érzi magát, és az a lényeg!

A cigit meg a drogokat meg kifejezetten okos dolog kerülni.

2009. okt. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%

Nem, szerintem nem ciki, sőt majdhogynem követni való példa a tiéd.

hát, ha már mindenképp butítanod kellene magadat valamivel, válaszd a füvezést. attól nem lesszel agresszív, mint némely emberke az alkoholtól, 2 szer is meggondolod a hatása alatt, hogy csinálj-e valamilyen hülyeséget, lelki függőséget okoz, tehát aki rászokik, az valami más hiányt próbál eltüntetni az életében, pl szeretet, vagy szerelem hiányt. max annyira kaphatnak rá az emberek, mint az internetezésre, vagy a tv-zésre. ha nincs cucc, akkor maximum a de el szívnák egy jointot érzés jön elő, de nem annyira, hogy betörj, vagy lopj érte. gondolom már rájöhettél, hogy én is tekerek ojkor ojkor egy -egy vicces cigit :D

2009. okt. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
100%

Csak annak ciki, aki ezt gondolja. Egy normális baráti társaság nem csinál viccet vagy problémát abból, hogy az egyik tag iszik/cigizik. Na jó, azért poénból néha szoktak engem is húzni (sosem iszom és nem is cigizek), de ismernek már.


Drog: mindenki maga döntse el, hogyan dönti romokba az életét.

Buli: csak a megfelelő emberekkel lehet jó egy buli

Menjél érettebb csoportokba, ha úgy érzed, a társaságod számára a pia és a kábszerek a menők. Mert ez elég éretlen személyiségekre vall még.

2009. okt. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Nem egyáltalán nem ciki. Azok mondják, hogy az, akik vmelyiktől függenek.

Ha te is úgy érzed, hogy ciki, akkor ott már baj van. Nem veled, hanem a környezeteddel. Valószínűleg olyan emberek között élsz, akik közül sokan élnek ezekkel. Én sem szeretem és körülöttem is nagyon sokan vannak akik minden hétvégén mennek a buliba, aztán mesélik, milyen hulla részegek voltak és hogy semmire nem emlékeznek. Meg suliban, suli előtt és suli után mindig cigiznek.Hányni tudnék tőlük néha, de hát ők is emberek. A drogot meg csak annak mondják el akiről tudják, hogy ő is drogozik, aztán mesélik egymásról. de magukról sosem. Ezt már ők is szégyellik.

Igazából ők is tudják, hogy nem jó amit tesznek, de már nem tudják abbahagyni.

Vannak körülöttem páran, akik már nagyon régóta rá vannak szokva. Amikor nincs más ott, csak mi ketten(ő és én), akkor elmondja, hogy mióta próbálkozik leszokni, és hogy mennyire szeretne a helyemben lenni, mert én nem vok függő. Bezzeg ha mások is vannak ott nem meri felvállalni, hogy ő nem akar többet cigizni, inni.....

Ha vki azt mondja ciki, akkor az csak irigyel téged, soha ne hidd el neki.

16/L

2009. okt. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszonom szépen mindenkinek. Sokkal jobban érzem magam. Jó tudni, hogy nem csak én gondolom ezt az ilyesmiről hanem mások is akik velem egyidősek.
2009. okt. 6. 16:39
 8/17 anonim ***** válasza:

figyelj. te döntöd el mi a ciki és mi nem számodra. ne a többiek és a divat mondja meg, hogy te most dorgozol, cigizel és iszol... bulizni meg nemcsak részegen lehet, amikor még énse éltem ilyenekkel, akkor is feltaláltuk magunkat, sőt! xD

nem hiszem, hogy olyan sok dologbol kimaradnál... azért mert a többiek is csinálják, neked nem kell.

2009. okt. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Igen,ciki!!!Most azonnal lődd be magad,szívj el egy dzsoját,aztán egy doboz cigit(lehetőleg szokj rá)és tanulás helyett csak bulizz és bulizz...

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH hogy lenne már ciki?:)

2009. okt. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Az ulolsó kommentelőnek: Ez egy qva nagy ötlet. Most hétvegén úgyis kirándul megyek olyan csajokkal akikkel már régóta le szeretnék feküdni....Még tetszik is az ötlet!!
2009. okt. 7. 15:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!