Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Önbizalom hiányom van, mit...

Önbizalom hiányom van, mit tegyek?

Figyelt kérdés
14 éves srác vagyok aki 155 cm és minden lány és ismerősöm lenéz , mert alacsony vagyok .Azt mondják jól nézek ki de én nem vagyok megelégedve vele.Segítsetek kérlek.

2013. máj. 28. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
2013. máj. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 LeftBehind ***** válasza:
Végignéztem,a csávó 18 percen keresztül közhelyekkel bombáz és a legjobb tanácsait is már vagy 1000-szer olvashattad itt is bármelyik hasonló kérdésnél.
2013. máj. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kérlek segítsetek normális válaszokkal
2013. jún. 8. 12:38
 4/5 anonim válasza:
elmondom neked!! vagy megvaltozol testileg es elmesz kinaba es kinyujtatod magad(szakacs vok van nalam sodrofa)olcsobb is...vagy huzol magadra bo ruhat min fuggoleges VASTAG csikok vannak..vagy ami a legjobb lenne magadba lezarod eztet vagy psichologus segitsegevel(legnehezebb es draga is) sztem magadba ezt le kell zarni..gondolj bele abba hogy ezen egesz eleteden raghatod magadat ha nem fogadod el azt ami vagy,POZITIVAN kell gondolkodnod..Meg az is lehet hogy kesobb megnosz de ezzel a problemaval nem a fizikumodban hanem a sajat lelki vilagodban van a megoldas es annak helyes felfogasaval..sok sikert
2013. jún. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


Fogadd el, hogy nem hiába vagy itt a Földön, céllal születtél le! Azaz értékes vagy!

Minden megpróbáltatás véget ér egyszer!

A boldogság elérése elsősorban a gondolkodás megváltoztatásán alapszik, gondolkodj másként! Gondolkodj pozitívan!


Keresd: Kerner_Tibor_-_Sziklaszilard_Onbecsules.pdf


Most már csak rajtad múlik! :-)

2013. aug. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!