Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Melyik a jobb ha játszom a...

Life is beautiful kérdése:

Melyik a jobb ha játszom a bunkót, vagy ha kimutatom hogy önbizalom hiányom van?

Figyelt kérdés

inkább az elsőt szoktam..aztán mikor szóba elegyedek valakivel, egyből megismer ,és rájön hogy nem vagyok bunkó, ha ügyes vagyok nem veszi észre hogy nincs önbizalmam, de pár találka után már nem tudom leplezni magam, ergó elkezd lesz.rni és volt egy ismerősöm:\

18f


2011. okt. 21. 19:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Tényleg azt gondolod 18 évesen, hogy népszerűbb leszel ha inkább bunkó vagy?
2011. okt. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

nem feltétlen népszerűbb..de legalább nem érzem rosszul magam ,mivel nem bántak meg annyiszor:\


mit gondolsz, az jobb ha önbizalomhiányos vagyok? :D

2011. okt. 21. 20:15
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is önbizalomhiányos vagyok és azt veszem észre magamon, hogy akármerre megyek lenézem az embereket, de nem tudom, hogy miért. Lehet én ezzel "leplezem", de nem vagyok bunkó, ha esetleg már szóba is kell elegyedni velük. Egyébként unalmas alak vagyok, szal ha megismernek, akkor az sem hosszú távú kapcsolat.

21/F

2011. okt. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Számomra fura a meglátásod, hogy bunkó vagy, tehát megbántasz másokat, azért, hogy téged ne bántsanak meg. Nem hiszem, hogy ez a két alternatíva létezik, hogy bunkó vagy e vagy önbizalom hiányos, inkább találd meg az okát annak, hogy miért vagy az, és győzd le!
2011. okt. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

szerintem tudom mi lehet az oka..:\

és már baromira unom. neki is állok rendet rakni


köszi a válaszokat

2011. okt. 21. 22:17
 6/9 anonim ***** válasza:
nálam az emberfüggő...például van pár ember(összesen 2) akik elfogadtak amilyen vagyok: önbízalom hiányos, unalmas, stb. A többieknél pedig igyekszem nem mutatni ezeket, szóval énis bunkó vagyok velük, épp ezért majdnem mindenki félre ismer, de eztmár nagyon unom
2011. okt. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyikse. Ne akard egóval kompenzálni az önbizalomhiányodat. Tanuld meg szeretni és elfogadni magad hibáiddal együtt, olyannak amilyen vagy. Ha ez sikerült, nyugodtan mutasd meg másoknak valódi éned és sz.rd le, hogy mit gondolnak rólad. Megfelelő önbecsülés és egészséges önbizalom teljesen más mint az egó. Nekem sokat segített az, hogy elkezdtem önfejlesztő irodalmat olvasni.
2011. okt. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Amit szeretnél,ha mások adnának neked,azt add te is másoknak!!


Tehát viselkedj úgy másokkal,ahogy veled szeretnéd,hogy viselkedjenek.


Gondolj egy olyan emberre,akinek szereted a társaságát,jó hozzád,tetszik a személyisége.Biztosan van ilyen.Na,ő legyen a példa! :)


Normális emberi kapcsolatokra csak szeretettel,békességgel,derűvel és jószándékkal tehetsz szert!

2011. okt. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Légy önmagad! Nálam a bunkósággal lejáratnád magad. Amúgy szerintem rengetegen önbizalomhiányosak. És sok az elszállt nagyképű hülye is. Önmagunkat megismerve kell szerénynek maradni. (De azért tudnunk kell egyes helyzetekben elegánsan hangsúlyozni pozitívumainkat.)
2011. okt. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!