Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek jól teszem? Van 2...

Szerintetek jól teszem? Van 2 baránőm. Akik régen a legjobb barátim voltak, de elkezdtek most idén cigizni, meg füvezni. Amíg velem voltak ilyet sose csináltak. Csak mióta ilyen nagy menő barátnőjük van. Többi lent.

Figyelt kérdés

Na szóval én ez miatt mem is vagyok velük..mármint azokkal a haverjaikkal és mindig kérdezik,hogy miért nem jössz? stb..

de én nem akarok drogos gyökér lenni..én se vagyok az a húú de jó kislány,de azért tudom hol vannak az ész szerű határok. Aztán ez miatt meg is romlott a kapcsolatom velük..persze én szeretem őket..de ők azt hiszik,hogy ettől menők stb...meg,hogy minden hétvégén bebasznak..undorító..hozzáteszem 14évesek vagyunk..

Nem tudom,hogy mit csináljak..



2013. máj. 28. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Jól csinálod, igazad van! Ha a barátnőid emiatt elhagynak, ne érdekeljen! Magukkal csesznek ki... :/
2013. máj. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
döntsd el, hogy mennyire fontosak neked. ha nagyon, akkor azt javaslom, hogy te is menj velük, de NE fogadj el füves cigit, próbálj hatni rájuk, visszafogni őket + mutasd meg, h te ezek nélkül is jót tudsz bulizni:)
2013. máj. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%

Ne próbáld kisajátítani a barátnőidet. Ha más társaságban más "hobbijaik" vannak, az az ő dolguk. Te ettől még lehetsz velük, ha vannak egyéb közös dolgaitok. Ha meg nagyon ráálltak a buli-pia-cigi-fű vonalra és a te társaságod már nem annyira fontos a számukra, akkor az útjaitok szép csendben elválnak majd egymáséitól.


U.i.: Ha nem vagy az a húú de jó kislány, akkor 1-2 éven belül te is esélyesen ugyanolyan bebaszós cuccozós ribi leszel, mint ők :D

2013. máj. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem próbálom kisajátítani őket.Nem érdekel,hogy másokkal is barátkoznak..nekem is vannak rajtuk kívül barátaim ami teljesen normális. Miért szerinted az a jó ha valaki piázik,cigizik,füvezik 14évesen?

Szerintem nem éppen.

Nem úgy értettem a jó kislányos dumát.. nyilván én is benne vagyok hülyeségekbe de nem teszem tönkre a szervezetemet;)

2013. máj. 29. 20:17
 5/6 milan970521 ***** válasza:
49%
szia! nagyon jol teszed h kerulod oket! ne keveredj ilyen bandaba! ne keresd a bajt! tudom h a legjobb baratnoid de szakitsd meg veluk a kapcsolatot vagy probald meg lebeszelni oket! mast nem tudok mondani! bocs!
2013. máj. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sem jó, ha valaki piázik, cigizik, füvezik 14-évesen, de ha te megszakítod a kapcsolatot velük, akkor eggyel kevesebb "józan ellensúly" lesz a baráti társaságukban... Ha tudsz nekik idönként ésszerübb alternatívát nyújtani a bebaszás helyett, akkor tedd azt. Viszont fogadd el, hogy a 14-éves kor nem az ésszerüségröl szól, hanem az addig tiltott "felnöttes" dolgok kényszerü majmolásáról :D
2013. máj. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!