Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a véleményed a bosszúról,...

Mi a véleményed a bosszúról, bosszúállásról?

Figyelt kérdés
2009. okt. 6. 13:45
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
ÉDES!
2009. okt. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Meg ne keverjük az ízeket!:)
2009. okt. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Ember vagyok,Nem szent!
2009. okt. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Holnap irodalomra kell mi? linket elnefelejts írni :D
2009. okt. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
a legjobb dolog a világon...imádom ezt a szót. bosszú <3
2009. okt. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
4.: Igen! XD
2009. okt. 6. 15:11
 7/10 anonim ***** válasza:
33%
Éretlen dolog, nem old meg semmit.
2009. okt. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

ha kell, akkor kell ^^

és lássuk be, jól is esik =)

2009. okt. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
37%
Szánalomra méltó...
2009. okt. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyrészt maga alatt vágja a fát az illető,ha komolyabb szinten teszi,főleg erőszakkal. Rafinált módon való lelki terror viszont célravezető minden esetben,de ehhez ész és alapos tervezés is követelmény. Na de a bestiális kegyetlenséggel elkövetett bosszúhadjárat úgyis kiderül,a rendőrség úgyis megtalálja a nyomokat,utána takarítják befele a bőrtönbe a bosszúállót. Nem valószinű hogy érdemes.Öngyilkosjelőltek előnyben ilyen téren,nekik nem kell tartani a jogkövetkezményektől,de az erkölcsitől sem valószínű, vigyázat veszélyes! Amugy meg akármilyen bosszúról is legyen szó, maga az érzés olyan mint az orgazmus, vagy az adrenalinhajkurászás, egy eszelősen eufórikus érzés, amikor a pulzus az egekben van, dobog a szived mint egy szerelmesnek, a tested túzben ég szinte, és rohadtul elégedett ,büszke vagy magadra,hogy sikerült kitőrni az elnyomásból! Volt már amikor így vagy úgy megtörtént velem ilyesmi, de jogszabályt szerencsére nem hágtam át, meg volt amikor a gondolatot futtattam végig az elmémen, elképzeltem pár rosszakaróm fejét karóba húzva, molotov koktéllal a valagában, és igen, kellemes volt. De ez nem jelenti azt,hogy ezután tessék sorra öldösni mindenkit, mert káros magunkra nézve leginkább. Kell tudni hol a határ!
2010. szept. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!