Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Azért nem vezetek, mert félek?

Azért nem vezetek, mert félek?

Figyelt kérdés

Nem tudtam rendesen megfogalmazni a kérdést, sorry érte. Na most, már középiskolás ballagásom után tervben volt, hogy valamikor a jövőben a jogosítvány megszerzése, de mivel nem éreztem szükségét, így nem is akartam még letenni. Szüleim erőltetésére csináltam meg, de nekem gyerekkorom óta a figyelmemmel mindig is baj volt, sosem tudtam kettonel tobb dologra koncentralni és csinálni, vezetésnél meg nyilvánvalóan egyszerre 25 millió dologra kell figyelni, tudni a szabályokat és még gépészkedni is, sőt van amikor ezeket mind egyszerre. Őszintén megmondva, én tudom magamról hogy ilyen vagyok, a figyelmem sokszor elkalandozik, a vizsgám is úgy lett meg, hogy a vizsgabiztost sem érdekelték a hibák, csak legyen meg, mert már egy jó pár százezer forintom benne volt és kifutottam volna az időből, amíg lehet teljesíteni. Így előbb-utóbb biztosan történne velem valami,ha kormány mögé ülök.


A másik, hogy amiért rám lett erőltetve, egyáltalán nem élveztem az egészet, és ahogy mondtam, nagyon sok mindent elhibáztam több hónapnyi oktatás után is, mert egyszerűen nem vonz, nem érdekelt, nem érzek késztetést, hogy akarom, felesleges nyűg volt a hátamon. Csak azért csináltam meg mert rám lett erőltetve, hogy "majd valamikor jó lesz". Igazából a forgalmi vizsgám lassan egy éve volt, azóta én kormány mögött nem ültem.


Kérnék pro és kontra véleményeket, érdekel az álláspontotok, az is lehet hogy csak én reagálom túl ezt az egészet, de én ezt érzem. Ha meg nem jó kategóriába raktam a kérdést, akkor elnézést.



máj. 26. 11:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Nincs kérdés, így törölhetik a modok.


"Azért nem vezetek, mert félek?"

Igen.

máj. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nagymértékben hasonló vagyok, de én nem jutottam el az oktatásig, csak a vágy volt meg sokáig bennem. AZt gondolom, hogy aki így érez, azt az érzést követnie kell, mert érzi, hogy nem alkalmas e tevékenységre, és joggal/okkal, tehát nem kell emiatt bántani, erőltetni a dolgot. Én sem tudok 10 dologra egyszerre figyelni, nem is szeretnék egy közúti pankráció vb-n részt venni sem.
máj. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!