Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért irigykedem a gyerekekre,...

Miért irigykedem a gyerekekre, főleg a 8. osokra? Mikor fog ez megszűnni? 19/L

Figyelt kérdés

nem bírom elfogadni, hogy fel kell nőnöm, 8. ig olyan boldog volt az életem, nyugodt voltam, megvolt a lelki békém, sokat nevettem, és imádtam játszani.

a baj csak az, hogy még most 19 évesen is erre vágyom, még most is szeretnék játszani, csak már nem lehet.. úgy érzem túl sokat várnak el tőlem, nem vagyok még felkészülve a terhelésre, és a monoton felnőttlétre..

mikor fog ez az érzés elmúlni?


2013. máj. 30. 21:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Én 34 évesen is visszasírom a gyerekkoromat, főleg amikor sok a probléma, hiányzik a gondtalanság.
2013. máj. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

én 19 évesen is játszom:)

tegyétek Ti is ezt, elvégre mi másért lennénk itt, mint nem azért, hogy jól érezzük magunkat?:)

keress egy megfelelő pajtást hozzá, és nem lesz senki, aki hülyén nézzen Rád:)

2013. máj. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 lencsefőzelék ***** válasza:
100%
Apám (amíg élt) még az 50-es éveiben is játszott. Hazajött a munkából, leült a gép elé, és nyomatta az 1991-es DOS-os és Windows 3.1-es játékokat. :) A kedvence a Dyna volt.
2013. máj. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Miért nem lehet? :/

Próbáltad?

2013. máj. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én 8-dik osztályos vagyok,de én sem akarok felnőni,

mindig azon gondolkodom milyen jó lenne megint gyerek lenni,boldog és gondok nélkül.

2013. máj. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
"dik", nem lenne egyszerűbb úgy, hogy "8."?
2013. máj. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Megbocsass, de milyen gondod van neked nyolcadikosan?:D

En 19 eves vagyok, es ugyanaz a kotelessegem mint 7 eves koromban... tanulni.. csak a kozeg valtozik neha, meg a hordott ruha merete:D

2013. máj. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy csónakban evezünk.:) Én is Pán Péter-szindrómásféleség vagyok, bár én annál is kicsit korábbra mennék vissza. De annyi biztos: A boldogság csak a múltban értelmezhető.
2013. dec. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!