Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Fiúk mit gondoltok a plasztiká...

Fiúk mit gondoltok a plasztikáltatott, mű mellekről?

Figyelt kérdés
Ha pl. valakinek kicsi akkor inkább maradjon kicsi?Vagy nagyobbra csináltassa?

2013. máj. 30. 22:20
 1/10 dani900 ***** válasza:
26%

Nekem nem jön be műtőgy.

Akinek az van, az azért is taszít, mert valahogy azt az érzetet kelti, hogy valami baj van a fejében, nem tudja elfogadni magát, mindig másoknak akar megfelelni.

2013. máj. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
inkább legyen eredeti, nekem am is jobban bejön a kisebb mell
2013. máj. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Fuj.
2013. máj. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
nem jon be a mu mell... termeszet !
2013. máj. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem undorító, kurwás! Nem is értem, hogy mi ez a mellmánia! :/

Mennyivel jobb, ha nagyobb van? Fel nem tudom fogni... :/

Gyomorforgató!


Maradjon természetesen!

2013. máj. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
57%

A szilikonmellekre gondolsz?

Megmondom őszintén:

Nekem az igényes szilikoncicik nagyon tetszenek.

ízlés dolga ez persze, de ezeknek az igen drága plasztikai sebészi beavatkozásoknak is Több fajtája van!

kisebb / közepes / és nagy szilikonbetét beültetése, ami különböző mértékben "nyomja fel" melleket.

Nekem az tetszik, amikor csak egy kisebb szilikonbetét van berakva, és attól olyan baromi jó a mellek tartása, alakja, van olyan kis lejtése, de alul baromi kerek olyan szép kerek és szexi... 27F

2013. máj. 31. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Maradjunk annyiban hogy nem a méret a lényeg, ahogy azt az ősi dakota közmondás tartja. Szerintem is gondokat jelent a fejben, és nem hiszem hogy ez lenne a megoldás.
2013. máj. 31. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 dani900 ***** válasza:
38%
Úgy látom, egy műcickósat megsértettem, lepontozott, de mért csak engem.....lehet, hogy magára ismert? ;)
2013. máj. 31. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem a mellméret alapján választok barátnőt, így nem igen érdekel hogy kicsi e vagy sem.
2013. máj. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csak a parasztokat érdekli a plasztikázott óriási mell. Engem hidegen hagy mekkora, csak legyen eredeti. :)
2013. jún. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!