Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért akarok mindig mindent...

Miért akarok mindig mindent és mindenkit irányítani és mi a megoldás ez ellen?

Figyelt kérdés
Észrevetttem magamon, hogy egy kapcsolatban vagy egyszerűen csak beszélgetésben alig engedek teret a másiknak. Nem bízok abban, hogy a másik képes lesz kezelni a dolgokat, ezért mások helyett is gondolkodom, cselekedem. Egy idő után elkezdenek erre számítani az emberek és teljesen passzívan viselkednek vagy ha barátról van szó, okosabbnak hiszik magukat és én vagyok az "akadékoskodó hülyegyerek" - oké persze nem ennyire durván, de valami ilyesmi. Mit kellene tennem, hogy újból megtudjak bízni másokban? Mit csináljak és mit ne?
2013. jún. 1. 13:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Inkább tanulj, és használ ki ezt a tulajdonságod, legyél főnök!
2013. jún. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mondjuk olvass pszichológiai témájú könyveket, pl. a nárcisztikus témában.
2013. jún. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!