Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit szoktatok csinálni amikor...

Mit szoktatok csinálni amikor rossz a kedvetek?

Figyelt kérdés
Éreztétek már úgy, hogy egy nagy nullák vagytok? Hogy senki se szeret? Hogy akármit csináltok az rossz? Hogy legszívesebben elmennétek olyan igazán messzire? Ha igen, akkor hogy lettetek túl ezeken a dolgokon?
2013. jún. 1. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

3 liter fagyi, 3 tábla csoki, zenehallgatás, sétálgatás a városban, forró fürdő pezsgővel, tumblr, tea

1-2 nap ilyen és jobban leszek :P

2013. jún. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kérdező! Én szinte minden nap így érzek. Amit az első válaszoló írt, azok nekem is szoktak segíteni, egy ideig. Esetleg még meg lehet nézni egy jó filmet(inkább vígjátékot ha rossz a kedved). De hosszútávon jobban jársz, ha elgondolkodsz azon,hogy miért érzed magad egy 0-nak, (nyilván van rá okod) és változtatsz rajta(ha tudsz, én pl. egyenlőre nem tudok).
2013. jún. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 piriiiiii ***** válasza:
Alszok.
2013. jún. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Volt már ilyen.

Színesre festem a körmöm, de tényleg midnegyiket más színűre. Vidám, idióta meséket nézek. Színes ruhákat veszek fel. Beatlest hallgatok, és közben szinte ordítozva éneklem. Elmegyek futni. Füstölőzök. Lehet, hogy bolond vagyok egy kicsit ezek miatt, de nekem segít. :):D

2013. jún. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Zene + erkély vagy kertbe kiülés, cigi. Elmélkedés,agyalás,megoldáskeresés, néha élet értelme fejtegetés. Vagy igen, fagyi és rajzfilm párosítás. :D
2013. jún. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A csoki a legtöbb esetben segít. :) De ha az nem működik egy jó kis baráti beszélgetés is sokat lendít a kedvemen. Ha van rá lehetőséged, menj el egy koncertre vagy bulizni, és tombold ki magad. Nekem ez többnyire bejön.
2013. jún. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!