Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Melyik visszajelzésre figyelje...

Melyik visszajelzésre figyeljek oda?

Figyelt kérdés

Különc és nehezen elfogadható/elviselhető vagyok.


Sokat változtam szerintem és igyekszem még többet.

Sok dolog harc nekem, aminek természetesnek kellene lennie.


Rosszul esik, mikor olyan negatívumot fedeznek fel bennem, ami ellen évek óta harcolok, és szerintem sokat haladtam is. Ilyenkor lelkileg visszadobnak oda, ahonnan indultam... :/


Sokszor az ellenkezőjét látják rajtam, mint amit gondolok/ahogy érzem magam.


Én úgy érzem, le vagyok nézve, legalábbis nem értenek meg engem, meg akarnak változtatni.

Közben ha én egy mukkot is szólok, már azt a visszajelzést kapom, miért nézek le mindenkit, miért nem fogadom el az embereket.

Miután vagy 20 "el nem fogadást" legyűrtem magammal szemben, ezt így hozzámvágják az én első hibám után...


2013. jún. 3. 19:45
 1/2 dani900 ***** válasza:
Egyszerűen vágd vissza: És te miért nem tudsz elfogadni engem? Rád nem vonatkozik?
2013. jún. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Erre a legjobb lenne egy csoportpszichoterápián való részvétel.
2013. jún. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!