Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ciki pszichológushoz menni?

Ciki pszichológushoz menni?

Figyelt kérdés
Érzem valami nincs rendben velem, csak beszélgetnem kéne valakivel, egy szakemberrel mert a barátom nem tud sokmindent hozzáfűzni, de viszont azt akarnám hogy ott tudja hogy mi van velem,azt úgy lehet hogy ő is ott van vleme miközben beszélgetek a pszichológussal?Nem égő?Mit gondoltok erről?És pénzbe kerül nekem vagy neki?Én 17 ő 23 éves.
2009. okt. 7. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
általában kevés összeget szokás fizetni.és NEM égő,sokan járnak.Jót tesz :)
2009. okt. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És az sem égő hogy ott van velem a pasim is és hallgatja miket mondok?
2009. okt. 7. 20:25
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem! Figyelj, ha szeret téged melletted áll és elkísér és bírja a sarat!! :)

Amúgy én is járni fogok, és szerintem egyáltalán nem ciki!

2009. okt. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem se gáz. Nekem is kéne már lassal... Jó lenne valakivel így őszintén megbeszélni a dolgaim, és problémáim..:)
2009. okt. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én nem vagyok pszichológus, de viszont nagyon szeretnék az lenni. Ha gondoljátok én szívesen meghallgatnálak. Persze minden diszkréció adott
2011. febr. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Dehogy ciki, sőt, inkább menő dolog mostanában pszichológushoz járni:)
2011. aug. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A pszichológus valószínűleg nem fogja engedni, hogy a pasid hallja, amit mondasz. (Én sem engedném, hacsak nem párterápiáról van szó.) Persze, még az is lehet, hogy találsz olyat,aki igen. vagy olyan módszert, ahol ez nem gond.
2011. aug. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!