Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi volt az eddigi legsötétebb,...

Mi volt az eddigi legsötétebb, leggonoszabb gondolatod/tetted?

Figyelt kérdés
MUHAHAAHHAHHHAAA
2009. okt. 7. 20:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%

Hogy kinyírok mindenkit. Ez a gondolat.

A tett, hogy lelöktem öcsémet az ágyról. Na jó, ez inkább elkeserítő és szánalmas, nem sötét. :D (Bár aki nem ismeri a komplett sztorit, annak kegyetlennek tűnhet.^^) A legádázabb, hogy puszta rosszindulatból hergeltem fel és sirattam meg egy lányt. Akármilyen... felszínes kis *****, ezt még ő sem érdemelte meg. Senki sem. Undorító voltam.

2009. okt. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%

Azt hogy megütöttem egy lányt a szülei elött.

Azóta megfogadtam hogy nem fogok bántani egy lányt sem. Eddig jol megy.

2009. okt. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
:D
2009. okt. 7. 20:54
 4/14 anonim ***** válasza:
58%
A legsötétebb tettem hogy éjszaka,egy rettenetes elviselhetetlen farkasordító büdöset fingottam úgy,hogy közben nem gondoltam semmirre.
2009. okt. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
Bevásárló központban a smink részen jártam és épp nézegettem az alapozókat mikor egy csaj szint úgy oda nyomult kb 2 centire voltunk egymástól felba*ott agyilag,hogy itt turkál ő is és nem várja meg amíg én végzek erre hangosan megjegyeztem,hogy nem baj rám nem kell smink csodálatos vagyok,ahogy kimondtam már elszégyelltem magam a csaj tekintetét soha nem felejtem el.
2009. okt. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%

Van valaki akivel nem igazán vagyok jóban, sőt...

A gonosz gondolat az volt, hogy milyen jót röhögtem volna azon, ha láttam volna, hogy motorozás közben megfejeli a kamion hűtőrácsát, mondjuk úgy 90-es tempónál. Nem szép dolog tudom.

2009. okt. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
:D
2009. okt. 8. 12:08
 8/14 anonim ***** válasza:
19%
felcsináltam egy lányt, úgy hogy ő nem akarta.
2009. okt. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
85%
Ami a motorosokat illeti: én azon szoktam fantáziálni, hogy bedugok az első kerékbe egy seprűrudat, úgy, hogy átforduljon a motor...
2009. okt. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
MEGERŐSZAKOLTAD???
2009. okt. 8. 14:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!