Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi volt az eddigi legsötétebb,...

Mi volt az eddigi legsötétebb, leggonoszabb gondolatod/tetted?

Figyelt kérdés
MUHAHAAHHAHHHAAA
2009. okt. 7. 20:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
80%

Volt 1 csaj.. Régebben szinte legjobb bnőm volt.. Persze bekavart ahogy szokott és még neki állt feljebb, azóta senki se mert még minket 1 légtérbe összerakni... 1x már neki is mentem de csak 1 állast kapott.. Viszont arra gondoltam, h kikötözöm 1 székre és szépen lassan megkínzom..

Először leborotválom a szép hosszú haját.. gyantával kiszedem az egész szemöldökét kitépkedem a szempilláját letépem a műkörmeit, persze az igazi körmeivel együtt.. Emellé a lábujjaival is így tennék.. és addig pofoznám egy basebool ütővel amíg az összes foga ki nem törik.. Mivel tuti elájulna.. megvárnám míg felkelne.. és megmutatnám neki egy tükörbe hogy fest.. Utána természetesen feldarabolva elásnám az erdőbe..

Csak ezt érdemli! Megkeserítette az egész életem.

2009. okt. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
nab*zmeg, az kemény!
2009. okt. 9. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Jaja, tényleg az. Nem rossz terv azért.;P Ötletes.
2009. okt. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

A legrosszabb tett?

Egyik tanárom megbuktatott, és megvertem a fiát :$ XDD

2009. okt. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!