Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ne foglalkozzak azzal, aki...

Ne foglalkozzak azzal, aki azt mondja, hogy elvont vagyok?

Figyelt kérdés

Szinte minden második ember, akivel megismerkedem, azt mondja, hogy elvont vagyok. Túl gyerekesnek tartanak, néha meg perverznek. Azt mondják, hogy már az öltözködésemen is észre lehet venni (rózsaszín masni, figurás bakancs, cipzáros fülbevaló). Nem jó az sem, ha keresem a társaságot, az sem, ha antiszociális vagyok. Ne tetszik nekik ha viccelődöm, és az sem, ha komoly vagyok. Belekötnek abba, hogy japán és koreai zenét hallgatok (meg néha Sex pistols-t), és abba is, hogy mangát olvasok és manga stílusban rajzolok. Ha éppen nem mangát rajzolok, akkor macskát, lovat vagy pandát, de nekik ez sem tetszik.

Ritka, de van olyan ember, akinek szimpatikus vagyok, de ezek általában felnőttek (az esetek többségében nem józanok). Még a legjobb barátnőm is képes rólam mindent elképzelni, például hogy pedofil vagy nekrofil (ha patológus leszek) leszek felnőtt koromban.

Velem van a baj, vagy csak nem tudják elfogadni, hogy nem megyek a tömeg után?



2013. jún. 7. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én szerintem tökéletes vagy így van ilyen ismerősöm és én nagyon bírom :D
2013. jún. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ilyen? De belőlem csak egy lehet!:D Mondjuk sok a mangás J-rockos lány, talán még masnit is hord, de a cipzáros fülbevaló és macis bakancs egyedi.:) Szereti a növényeket és az állatokat? És judozik?:D
2013. jún. 7. 20:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem judozik meg neki is vannak ilyen különleges cuccai meg ő is ilyen nagy anime meg jrock lmc meg ilyeneket hallgat
2013. jún. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincs veled semmi baj, így van, a legtöbb ember nem tudja elfogadni, ha valaki picit jobban eltér tőlük mint azt megszokták. Jó kérdés, miért érzik úgy, hogy mindenképp bele kell kötniük másokba.
2013. jún. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek van saját egyénisége, és te be is vállalod, ami ritka dolog.

Általában azok kötnek bele mindenbe, akik saját magukkal nincsenek megelégedve.


Én nem megyek a tömeg után, és jól érzem magam.

Én szeretem, ha valaki egyedi.

2013. jún. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Fogadd el az építő kritikákat, de az ilyen pl. előbb leírt alaptalan megszólásoknál ne ragadj le.

Érdekes személynek tűnsz, ha gondolod beszélhetünk, írj üzenetet.

2013. jún. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!