Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tehetném túl magam ezen?

Hogyan tehetném túl magam ezen?

Figyelt kérdés

Már több, mint fél éve szakítottunk (kidobott) ex-barátnőm, de nem tudom elfeledni. Nem beszélünk (azóta tán 3x ha beszéltünk, de más miatt), de hiányzik olykor-olykor. Jelenleg van barátnőm, de átvert már, nehéz megbízni így. Nem is tudom, olyan jó lenne végre túl lenni az egészen. Mikor szakított velem, és azóta többször is, megfordult a fejemben az öngyilkosság...Tudom, h*lyeség, és nem is teszem meg vélhetően, de néha már nagyon nem bírom. Pszichológushoz nem megyek, mert nem tudna segíteni.

Valaki esetleg tippet a feledésre, vagy az előrejutás érdekében? Néha sikerül továbblépnem, de minden "rá" emlékeztet, így nem tudok elszakadni :(


2013. jún. 8. 03:00
 1/2 anonim ***** válasza:
47%
Ha lenne egy másik barátnőd gyorsan rlfelejtenéd mert már csak ő rá gondolnál
2013. jún. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem tudom, a jelenlegi baratnom nem igazan feledteti, fokepp , hogy atvert mar. Amugy is nehez lenne egy 2 eves kapcsolatot elfelejteni :/
2013. jún. 8. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!