Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Normális ez kamaszkorban?

Normális ez kamaszkorban?

Figyelt kérdés

Nagyon ingadozó a hangulatom. Vasárnap-hétfőn volt osztálykirándulás, fél naponta változott a kedvem, eleinte kerestem a többiek társaságát, akikkel nem ismertük még meg egymást olyan jól, beszélgettem velük. Aztán este totál antiszoc,hangulatba mentem át, az egész estét úgy töltöttem, hogy egy barátnőmmel félrevonultunk a kemping szélére, egy eldugott helyre, és dumáltunk. Aztán másnap visszajött a kedvem, de délután ismét elborult az agyam, és nem volt kedvem senkivel sem beszélni. Mi lehet ez? Amúgy kicsit antiszoc vagyok alapvetően, pedig szeretnék én is sok barátot. Miért ilyen ellentmondásos a hangulatom?

17L


2013. jún. 11. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Huuuha... ez mindig teljesen normális, csak nem kell erre építeni.... Ez ember hangulata alapvetően változik a különböző behatásokra, meg kell tanulni kezelni.
2013. jún. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igazából ez mindenkinél máshogy alakul nálad így jön ki. A tested a kamasz korba hatalmas változáson megy át. Rengeteg hormonod termelődik ami hatással van a lelki világodra is.
2013. jún. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És hogyan lehetne uralkodni ezen? Mert tudom, hogy nem jó ez így. Szó szerint egyik percről a másikra megváltozom.
2013. jún. 11. 12:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt hogy érted pontosan hogy néha antiszociális vagy?!
2013. jún. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Uralkodni nem igazán fogsz tudni rajta később majd kevesebb hormonod termelődik és majd normalizálódik a helyzet. Agresszivitás ellen annyit tehetsz hogy sportolsz egy kicsit hogy levezesd a felesleges energiádat. Esetleg vehetsz egy forró habos fürdőt néha. Ha van valami hobbid festészet lovaglás rajzolás akkor élj egy kicsit annak. Antiszociálódás ellen pedig annyit tehetsz hogy próbálsz társaságban lenni kezdetben nehéz lesz. De lógj a barátnőiddel vagy legalább azzal az egyel akivel félre vonultál anno.
2013. jún. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!