Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan család ahol, termész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan család ahol, természetes a meztelenkedés meztelenül lenni kamaszkorban és után?

Figyelt kérdés
2010. dec. 31. 21:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
10%
Milyen beteg ember csinálna már ilyet?! Annak ajánlanék pár kényszerzubbonyos, kedves embert.
2010. dec. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Amúgy tök hihetetlen, de vannak ilyenek! Nekem nagyon fura volt amikor először hallottam erről havertól, aztán meg mástól is, én el sem tudnám képzelni hogy ha nekem majd lesz családom akkor ilyen legyen. De tény hogy vannak ilyen családok, és nem is kevés....
2010. dec. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Van
2010. dec. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
33%
Én erre még mindig csak azt tudom mondani,mint előbb.Beteges dolog
2010. dec. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem kicsit se beteges mondjuk azért attól függ h hány éves vagy pl. a nagypapa fürdött és kijön meztelenül a 12 éves unokájához meg minden .. na az undi.. de mondjuk ha még 15 alatt van akkor nem durva, a barátnőméknél úgy van ( (13 éves) és tudja,hogy milyen az apja fa*za !! meg mindig mesztelenül járkál.. meg úgy bírkozik a kistesójával .. egy kicsit furán néz ki :) de nagyon jó fej család csak fura ez a mesztelenség szokás !!
2011. jan. 1. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen van. Elég sok ilyen család van. A meztelenség nem egyenlő a szexualitással. sokan vannak akik nudisták, és anyarakat is valami naturista kempingben töltik
2011. jan. 1. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi is egy ilyen hülye család vagyunk, imádunk meztelenül lenni, kényelmes egészséges természetes.
2011. jan. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb meztelenül lenni :)
2011. jan. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi is ilyenek vagyunk. Nem szégyen nálunk ha valaki mondjuk átmegy mesztelenül a lakáson. Van két nővérem. Az egyik 21 a másik 18 éves. Van egy öcsém is aki 4 éves. Igaz én jobban szeretek meztelen felsőtesttel mászkálni mint teljesen meztelenül.

F/16

2011. dec. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 család4 válasza:
81%
A meztelenkedés nem egyenlő a szexel. Emberek vagyunk nemde? Túl prüd a magyar nép.Vagy belehal bárki is ha a családban meglátják egymást pucéran???
2012. máj. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!