Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit kéne kitalálnom második...

Bianka Siska kérdése:

Mit kéne kitalálnom második feltételnek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Kb 2 hete hogy itthon megbeszéltünk kereszt anyummal hogy ha sikerül megirnom a matek tz-t 3ra akkor elmegyünk és kapok orr pc-t. De mivel ez egyesség volt és a matek tz is elég fosul sikerült így gondoltam hogy kötünk egy új egyezséget.

Az új feltétel egyik része hogy nem bukok meg matekból ( bár azt kétlem mert most írtunk dogát). Kéne találnom amivel inspirálhatok. Léci segítsetek! sürgős!



#piercing #egyezég
2013. jún. 11. 17:26
 1/8 anonim ***** válasza:

mondd neki, hogy jövőre, ha hármas leszel, akkor. Addig tudsz várni nemí?


dert

2013. jún. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igazából minél előbb szeretném megcsináltatni a pc-t. és azért kéne még gyorsan valami feltétel :S
2013. jún. 11. 18:07
 3/8 anonim ***** válasza:
rendet tartasz a szobádban ,????? XD
2013. jún. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nincs saját szobám :( nagyimmal lakok és én a napaliban kaptam helyet
2013. jún. 11. 21:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia ! Esetleg , hogy a vizsgán 3-mas,vagy annál jobb leszel matekból ( hidd el meglehet csinálni , ha igazán akarod ;) ? Amúgy még , hogy-hogy dogát írtok ? Nekem ma volt az angol OSZTÁLYOZÓvizsgám és 3-mas lett :) holnap meg matekból lesz ( szurkolj ;)! Szóval szerintem az elég jó "feltétel" , hogy ha 3-mas vagy annál jobb leszel matekból a pót vagy osztályozóvizsgán akkor megkapod...
2013. jún. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amúgy Én hasonló feltételt kötöttem anyummal :) ...
2013. jún. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

egyességet* a "feltételt" nem szokás kötni XD

bocsi az elírásért...

2013. jún. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi :) sikerült megkötni a feltételt. Matekból viszont elég pocsékul állok ( 1.70) és örülök ha meg lesz a kettes :S
2013. jún. 12. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!