Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Utálom az anyámat! Akar...

Utálom az anyámat! Akar valaki csatlakozni?

Figyelt kérdés
2013. jún. 11. 23:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

örülj hogy van édesanyád, és ilyeneket még csak viccből se mondj!

egyébként gondolom valami kb 12-3éves kislány/kissrác vagy, mi váltotta azt ki belőled?

2013. jún. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 acelsziv ***** válasza:

nem

Én imádom az enyémet. A legjobb anya és legjobb anyós a világon.

2013. jún. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 intrepid ***** válasza:
100%
Tudod mit, nem tudom mi a bajod vele, de szolidaritásból én is utálom az anyádat!
2013. jún. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az váltotta ki, hogy amikor feltettem a kérdést, még akartam volna gépezni, de ő nem engedte mondván, hogy holnap suli van...
2013. jún. 12. 15:01
 5/9 acelsziv ***** válasza:
Lehetsz kb 10 éves...
2013. jún. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De tényleg utálom, hogy mindig rendet kell rakni most is a szobámban és nem gépezhetek és NEM vagyok 10 éves
2013. jún. 12. 21:37
 7/9 acelsziv ***** válasza:
pedig úgy viselkedsz. Nem ver, nem szid csak szól, ha rumli van és még éjfél előtt elküld aludni, hogy ne legyél olyan reggel, mint a mosott sz@r. Rényleg rettenetes anya. Kicsit olvass utána, miféle szülők vannak. Itt a gyk -n találsz eleget. Azután mondd, hogy a tied rossz.
2013. jún. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
orulj hogy nem iszik, nem ver vagy egyeb mas dolgot nem csinal. masok lehet rosszabb helyzetben vannak, megsem irjak ki ide, hanem probaljak megoldani a problemat. es ne feledd. akarmennyire is utalod, megis o hozott vilagra es o belole csak egy van. addig amig van aki semmibe veszi. majd ha mar nem lesz akkor fog hianyozni igazan:)
2013. jún. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jójó visszavonom, nem utálom, csak amikor a kérdést kiírtam, akkor nagyon utáltam.
2013. jún. 12. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!