Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan vegyem rá anyámat,...

Hogyan vegyem rá anyámat, hogy had maradjak holnap itthon?

Figyelt kérdés
Egész délután, meg este bőgtem, ritka szarul vagyok, elegem van.Alvás zavaraim vannak, és jólenne délelött aludnom, nem a suliban szenvedni egyedül. Csak egy nap igazolás kéne. Hogyan kérjem meg, hogy igazolja? Ha oda megyek hozzá, és így megkérem tuti nem igazolja, mert csak annál inkább kell suliba mennem.:) Viszont nincs erőm betegnek tettetni magamat. Az most mindegy, hogy miért akarom megúszni a holnapot, nem doga amúgy.
2010. ápr. 13. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:

talán neki mond ezt el, és ne a gyakorikerdesek.hu -ra rakd ki?...


Anno én mindig cserét ajánlottam. Mondjuk te pihenni akarsz, de azt is meg lehet oldani, hogy megmondod, délelőtt pihensz, déltől meg csinálsz valami házimunkát, vagy ilyesmi.

2010. ápr. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mert pl anyám az agyamra megy? amúgy köszi,majd próbálkozom.
2010. ápr. 13. 22:25
 3/5 anonim ***** válasza:

én elmondanám neki ezt.. ha nem érti akkor másnap nem kelek ki az ágyból.. én mongyuk elég makacs és kicsinyes vagyok h ezt megcsináljam.:)

de mikor vágytam egy nap szünetre ősszel betegnek tettettem magam, le mentem a konyhába és aztmondtam hogy "anyu...nagyon fáj a fejem" és mikor beteget tettetek/az is vagyok és elmondom h rosszul vagyok mindig elkezdek könnyezni vmiért szal még hatásos is.:)

de mindenképp próbálkozz meg azzal hogy ezt elmondod neki.

2010. ápr. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
reggel okádj a lába elé
2010. ápr. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Itthon maradtam, felhívtam,megmondtam neki, hogy hadmaradjak már itthon.... Ma is még itthon vagyok. Szóval köszi:D
2010. ápr. 16. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!