Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mivel lehet a legjobban...

Mivel lehet a legjobban megbotránkoztatni? Mitől háborodsz fel a legjobban?

Figyelt kérdés
2009. okt. 9. 22:21
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Ha olyan hírt olvasok, hogy újszülöttet találtak a kukában, vagy a wc-ben... vagy hogy a bébisitter veri a gyereket.. vagy ha kutyát-macskát kínoznak a suttyó kamaszok... jaaajj,ezektől nagyon felmegy a pumpa!
2009. okt. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Ami engem érint(az én bőrömre megy),és tudom hogy nagyon igazságtalan.
2009. okt. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Attól, ha hülyének néznek de nagyon. Mikor olyan nyilvánvalóan bődületesen hülyének, hogy nem is tudok mit mondani, csak, hogy EEEE-NNNYYYIREEEE hülyének néz???
2009. okt. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%

Ha állatokat kínoznak, vagy valamit tesztelnek rajtuk úgy hogy lenne más megoldás (pl kozmetikai ipar és hadiipar, meg a tudományos kísérletek egy része)


Ha nem ismerik el hogy igazam van, pedig tényleg nekem van igazam és nem csak azt hiszem.


Ha gyereket bántanak


Ha egy illető valaki másra akarja ráerőltetni azt, ami neki tetszik (pl ilyen eset a szememben: kislányt csak rózsaszín ruhába öltöztetni, hittéríteni, stb...)

2009. okt. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%

1) A sok tudatlan embertől, akik még most is ezen a világon lépkednek, s nem tudják felfogni a dolgok súlyosságát, mert meresztik a hátsójukat.


2) Ha egy pár hónapos újszülött sír, vagy valamilyen betegség életveszélybe sodorja, esetleg kisállatokat kínoznak meg...


3) Sok-sok erőszak... rasszizmus... meg mi egyéb erőszakos tett elkövetése miatt. Sőt... olykor az értelmetlen háborúkitörések miatt is... Örülök, hogy itt még nincs ilyen.

2009. okt. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
Ha megpróbálnak durván irányítani...
2009. okt. 10. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%

Nem voltam soha nagy cigánygyűlölő (valószínűleg, mert élesben nem tapasztaltam), de mostanában egyre több balhéjuknak a szemtanúja vagyok, és k.rvár felidegesítenek, hogy azt hiszik, hogy ők a királyok. Azok meg pláne felidegesítenek, akik védik őket mint a hülye, de még egyszer sem látott semmit belőlük, csak azt veszik észre, hogy utáljuk őket :@:@:@:@ de vajon miért??????????

Idióták. Ezekre rászabadítanám az összes cigányt, de a legjavából, és aztán amikor félholt, megkérdezném tőle, hogy nah? most hogy gondolod?

úúú dde felb.sztam magam :@

2009. okt. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Állatkínzás, gyerekel szembeni erőszak és ha megpróbálnak átverni, ködösíteni, hülyének nézni engem.
2009. okt. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

A Mai "Civilizált" világ!


Szerintem elég megbotránkoztató..


Miközben ha nincs pénzed halott vagy!!!


Mi a francnak akkor a civilizáció?


Úgyis minden a pénzről szól !!

2009. okt. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!